Wpis z mikrobloga

Mirek @applicattura szaleje ze swoimi wynikami, więc to, co napiszę, będzie wyglądało blado przy jego statystykach, ale mimo wszystko też pochwalę się kolejnym małym sukcesem;)

Moja Formula Clicker została pobrana prawie 75 000 razy :)

W ostatnie 30 dni średnia pobrań to ~1000/dzień więc jestem zadowolony :) Przed premierą miałem wielką nadzieję, że przekroczę 300 pobrań dziennie, a teraz każdy wynik poniżej 700 mnie martwi :P

Teraz pracuję nad nowym updatem - samochodami na rok 2017 ;) Ciężko się je robi, skoro jeszcze nie został zaprezentowany żaden bolid na ten sezon, ale cóż - fanowskich renderów i malowań jest sporo ;)

A następna gra już w fazie projektowania ;) Jak będę mógł to zdradzę więcej. Muszę znaleźć tylko kogoś do #grafika3d (low-poly)... Ktoś, coś?

________________________________________________________________________
Zachęcam do obserwowania ----> #gamedevprophet <----

Możecie mnie też obserwować na TWITTERZE

#gamedev #android #ios #indiegamedev #voxele #rozrywka #f1
  • 12
@damian_co_dalej: Nie za bardzo wiem o co chodzi ;) Prestige już jest na Androidzie (na iOS będzie później).
@Naxster: priv ;)
@ona_czuje_we_mnie_PINIADZ: Mniej więcej to u mnie iOS = 1.5x Android jeżeli chodzi o eCPM reklam dla tego samego kraju (bo porównywać czyste zarobki bez sensu, bo z różnych krajów różne ilości pobrań są). Na razie zarobki bardzo fajne, kwota pięciocyfrowa. Więcej nie chcę zdradzać.
@viruszg: Tego aktualnie