Wpis z mikrobloga

@bridgefour: Robinson Crusoe - przygoda na przeklętej wyspie
Eldritch Horror (choć nie przepadam za grę w dwie osoby, daleko jest do wszystkiego)
Posiadłość szaleństwa, druga edycja
  • Odpowiedz
@Opas: duzo watkow dotyczy specyficznych gier - dla niebieski + rozowy/4 osob etc.
Mnie interesuja by byla to gra przeznaczona dla 2 osob :) Nic wiecej. (z lekkim + za kooperacje)
  • Odpowiedz
@bridgefour: to i tak było milion razy, bo codziennie się to pytanie pojawia, choc najczęściej niebieksi plus różowy, tylko zazwyczaj to i tak te same tytuły się powtarzają. Stricte 2 os pvp masz Summonerów, Grę o tron, Zimną wojnę, Star Wars Rebelię, Listy, Ostatni Piątek, warto też zwrócić uwagę na Pory roku. Kopami się zbytnio nie interesuję, w kolekcji mam tylko Robinsona, Martwą Zimę, Zombicide, przy czym najlepiej na dwie
  • Odpowiedz
@bridgefour: Ja polecę Eldritch Horror. Ale pod warunkiem, że dwoma bohaterami każdy będzie sterował (rzeczywiście we dwóch bieganie słabo)

Polecę też LotR:LCG. Bo ten zakupiłem od razu jak mi się spodobał AH:LCG. I się nie zawiodłem tam też.

Pandemia na dwójkę jest spoko ;) Chociaż nie pamiętam czy graliśmy dwoma postaciami jak w EH. (Legacy niestety nie grałem)

Posiadłość szaleństwa 2 - mniej niż pozostałe. Ale jak ma się kasę,
  • Odpowiedz