Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Półtora roku związku, wszystko jest w porządku. Zastanawia mnie tylko jeden fakt, moja dziewczyna zaplanowała sobie wyjście do klubu w następnym tygodniu z jednym kolegą i koleżanką. Ja osobiście uważam, że to nie jest zbyt dobre miejsce na spotkanie i idzie się tam tylko w jednym celu ( ͡ ͜ʖ ͡) Nigdy nie chodziła do takich miejsc i raczej uważała, że nie przepada za klubami.
Dodam tylko, że Ci znajomi nie mają drugiej połówki. Puścilibyście swoją dziewczynę nie mając nic przeciwko? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling

Puszczacie ją do klubu?

  • Tak 59.7% (377)
  • Nie 40.3% (255)

Oddanych głosów: 632

  • 31
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie ufasz jej? To chyba niezbyt dobrze...
Co do sytuacji to to, że idzie tam z ludźmi, którzy nie mają swojej drugiej połówki nie świadczy o tym, że ona też tam kogoś będzie podrywać. Po prostu chce iść sobie potańczyć ze znajomymi, co w tym złego? Jeśli będziesz ją tak trzymał na smyczy to raczej nie wróżę przyszłości temu związkowi.

A jakby chciała Cię zdradzić to wcale nie musi iść
A co martwisz sie ze cie zdradzi? Dziewczyna pierwszy raz wychodzi do klubu i gosc sie boi ze sie pusci. Niezle masz poczucie wlasnej wartosci i podstawy tego smiesznego zwiazku..