Wpis z mikrobloga

Mirki potrzebuje podpowiedzi w sprawie sprzedaży trunku. Stalem się posiadaczem alko który jest dla mnie za drogi do wypicia i za bardzo nie wiem jak go sprzedać oraz za ile i gdzie.

STARKA Premium 18 letnia 50℅ 700ml 2016.002.14xx

Ceny widzę wachaja się od 400 po 900 :-/
Ktoś może mi coś podpowiedzieć? dziękuję :-)
#alkohol #szczecin #gielda #sprzedam #brandy #wodka #whisky #alkoholzawszespoko
  • 27
@mlipton no właśnie jakoś skłonny nie jestem do jej wypicia jak pomyślę ile kosztuje każdy kieliszek tego trunku :-) no gryz by strasznie ...
@Krupier jakiegoś ciśnienia w sumie właśnie nie mamy na kasę ot po prostu mam je jak i kilka innych trunków a, że koneserem nie jestem to stwierdziliśmy, żeby je sprzedać.
Myślisz, że 18 letnia brendy Polskiej produkcji co roku będzie warta więcej, jak teraz nie jestem w stanie
@KLIFord: nie wiem, nie znam się, ale ja bym trzymał. Na wartości raczej nie straci chyba, że otworzysz.

Niektóre starki kupowane po 300zl na drugi dzień już sprzedawały się po 1000. :p
@Krupier no właśnie widzę, że one były w Szczecinie sprzedawane po 499 czy jakoś tak... I wyprzedaly się jednego dnia. Kurde trzymać będę wina które mam a Stsrke chyba bym pogonil jak to mówią ... Jakoś wina wydają mi się ładniejsze :-P

@KarmelowyJeremiasz dziękuję ale chcę ją sprzedać a nie iść z nią na randkę ;-) powiedz może lepiej ile kosztuje i Was lub jaki jest koszt jednego szota z niej :-)
@mlipton właśnie... O tym pomyślałem i zastanawia mnie tylko czy z roku na rok ilość rozlanych butelek (seria ~1500sztuk moja jest 14xx) nie będzie się zmniejszać przez co moja zyska na wartości...
18 letniej nie będzie mniej na rynku bo co roku jest produkcja. Starka nie jest ceniona za konkretny rocznik jak wino, którego może być mniej w danym roku bo np. mróz przetrzebił uprawy jakiegoś szczepu i za 50 lat będzie rzadkim bądź wyjątkowym ze względu na walory smakowe rocznikiem.