Wpis z mikrobloga

Po 8 latach małżeństwa nastał moment kiedy pierwszy raz od hohoho mam ochotę położyć się koło męża, przytulić i powiedzieć że go bardzo kocham. Mieliśmy kilka lat upadku. Wiecie co było kluczem do sukcesu? Praca- w jednym i drugim przypadku- robimy coś co lubimy i fajną kasę mamy z tego. Przychodzimy do domu z uśmiechem na twarzy i jedyne co się nasuwa na usta to KOCHAM :) Kurde! Szczęśliwi jesteśmy, dzieci są szczesliwsze:) a zapowiada się tylko lepiej! #chwalesie
#logikaniebieskichpaskow #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #pracbaza #zonabijealewolnobiega #zwiazki
  • 36
  • Odpowiedz
Po 8 latach małżeństwa nastał moment kiedy pierwszy raz od hohoho mam ochotę położyć się koło męża, przytulić i powiedzieć że go bardzo kocham.


@monalisssa: zachciało Ci się przytulać męża dopiero po 8 latach małżeństwa ;__;

O ja cię ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@monalisssa: to zależy tylko w sumie od tego na czym się chce budować związek, na seksie? Słabo, jak wiadomo pociąg fizyczny zniknie. Nie ogarniam ludzi którzy mówią, że 8 lat, dopiero męża przytulasz? Dla mnie to świetna sprawa, że w końcu wróciło. Dzielić z kimś życie nie polega na tym żeby było ładnie kolorowo, tak jest przed, każdy by tak chciał, być z kimś to po prostu być, próbować, nie
  • Odpowiedz