Wpis z mikrobloga

Mircy, szukam jakiegoś laptopa, ma być to laptop typowo na studia, jakieś Office, przeglądarki czy inne proste programy. Nie chce kupić byle co żeby za rok kupić kolejny, myślałem o czymś na dłużej bo mam jeszcze PC. Myślałem o #xiaomi Mi Air 12 ale cena wydaje mi się za duża bo może jeszcze wpaść VAT. Na #banggood można mieć z punktami za lekko ponad $500 plus vat. Interesuje mnie coś z oryginalnym Windowsem 10 i może z Office. Nie lubię korzystać z OpenOffice wolę ten od Microsoftu a obecny mi się zaraz kończy.
Chce coś w podobnych parametrach ale trochę taniej.
#laptopy #elektronika
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Andczej: @MichalQ20: całe życie pracuje tylko na poleasingowych komputerach (PCty, laptopy), używam poleasingowych drukarek i szczerze polecam ten styl życia. Kosztuje to grosze, a zajechać bardzo ciężko. Kultową serią IBM T42/T43 można było nawet rzucać o podłogę.
  • Odpowiedz
@Andczej: nie wiem co jest obecnie najnowsze w poleasingowych laptopach. Sprawdź allegro pod kątem Dell/HP/Lenovo. Rok temu kupiłem PC od Della, który wg specyfikacji miał obsługiwać tylko 8GB RAM, a okazało się, że 32GB też działa. Od tamtej pory nic mi więcej nie potrzeba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Wychwalany
@Andczej ja też używam poleasingowych rzeczy. Laptopy HP seria np e6xxx. Teraz mam Samsunga ultra i monitor 24" za 500zl. Jedynie co zdradza że był używany to naklejka z kodem kreskowym z poprzedniej firmy. Korzystam z dwóch sklepów kompik24 z Olsztyna i amso z Krakowa. Raz miałem tak, że do pracy brałem monitor 24" i miał kilka bad pikseli. Jeden telefon i na następny dzień był kurier z nową
  • Odpowiedz