Wpis z mikrobloga

@Lookbehindya moja siostra miała wszystkie 4 usuwane (oczywiście nie na raz xD). Zabieg jest ze znieczuleniem więc nie powinno boleć, gorzej na następny dzień, będziesz miała morde jak ziemniaczek xD Wszystko będzie dobrze, trzymaj się ()
@Lookbehindya: a tak w ogóle można na raz? Ryzykowna sprawa.

A tak a propos tego Twojego tematu to na pocieszenie masz tutaj historię gościa któremu stomatolog zostawił odłamek korzenia ósemki dolnej

Mam nadzieję że Twój stomatolog to nie jest ten Wojciech Stanisław Świątkowski z wątku u góry? ( )

Jak będziesz opuchnięta to pamiętaj żeby łyknąć sobie wapno, podobno działa jakoś uszczelniająco na naczynia i opuchlizna
@Lookbehindya: jak zostać masochistą:
1. wyobraź sobie że ból dostarcza ci to tony adrenaliny - więc jest jak przejażdżka n wesołym miasteczku.
2. wyobraź sobie że to co próbóją usunąć to obcy z filmu obcy - i zyskasz na tym.
3. nienawidź te zęby co ci chcą usunąć - znajdź w nich problem - np - że powodują że ci sie buzia nie zamyka - NIENAWIDŹ TEGO
4. śmiej się niczym
@Lookbehindya bardziej czułem szarpanie i dyskomfort niż ból. Jak położyłem się na fotelu to miałem mroczki przed oczami. Chyba stres tak na mnie zadziałał, że byłem na granicy omdlenia. Jak o tym myślę to nie ma się czego bać. Jak dobrze Cię znieczuli to chwila moment i już będziesz schodziła
@Lookbehindya mnie jak mają wyrywać zęby to pierw musi cholernie boleć dzień i noc minimum tydzień. Nastepnie kiedy mam iść do dentysty do nastawiam wodę w czajniku, gotuje wodę i wsadzam tam kombinerki aby się wyparzyły. Następnie staję przed lustrem i wyrywam ten ząb. Lubie ból. Lubie ból zębów, dźwięk łamania kości. Lubię zadawać komuś ból jak i kiedy ktoś zadaje go mnie.