Wpis z mikrobloga

Jestem technicznie upośledzony, bo wychowywały mnie kobiety.
Dzisiaj próbowałem przymocować lampę do sufitu i skończyło się tak, że druty powyłaziły na wierzch, bo żyrandol był za ciężki i nie mam teraz światła w salonie. Ilekroć schodzę na dół dalej odruchowo włączam pstryczek. I nic, ciemność. Jutro będę musiał zadzwonić po jakiegoś fachmana, żeby to nareperował, bo nie wiem #!$%@? nic o prądzie poza tym, że kopie. Już od gówniaka wiedziałem, że jeśli nie stanę się bogaty to będę miał w życiu #!$%@?, bo nie będzie mnie stać na płacenie za te wszystkie drobne naprawy, które inni wykonują własnym sumptem. I na tym polu się udało, bo rzeczywiście odniosłem sukces finansowy, lecz czuję, że moje poczucie męskości jest jakby nadwątlone. I nie potrafię przybić nawet #!$%@? gwoździa do ściany, bo ilekroć próbuję, to albo powyginam gwoździa albo zrobię dziurę w ścianie albo co gorsza - #!$%@?ę w palec. Z jednej strony to może dobrze, bo napędzam ekonomię, daję ludziom zarobić. Raz zaproponowałem koledze, żeby poskręcał mi meble, bo wiedziałem, że ma lekki kryzys finansowy. Przy składaniu komody powiedział, żebyśmy wkręcali razem jakieś wkręty, to pójdzie szybciej. Oczywiście wziąłem za długi wkręt i przewierciłem się na drugą stronę. Popatrzył wtedy na mnie z taką pogardą, która bolała bardziej, niż #!$%@? młotkiem w palec. Poczułem, że nie jestem pełnoprawnym mężczyzną.
  • 72
  • Odpowiedz
@oficer_dyzurny_miasta: Nie poddawaj się. Weź się w garść, a nie się mazgaisz. Dasz radę, zawsze możesz się nauczyć i zrobić. Dzisiaj poradników w necie jest cała masa, wystarczy usiąść i poszukać. Zamiast wylewać żale zapytaj nawet tu, ktoś Ci podpowie co i jak. I pamiętaj, raz #!$%@? to drugi raz zrobisz dobrze.
  • Odpowiedz
@TmpAccoun41 ciezko mi to sobie wyobrazic, bo jestem w udanym zwiazku. Do tego nigdy nie praktykowalam seksu poza zwiazkami. Mam nadzieje, ze nigdy nie bede musiala nikomu placic by poszedl ze mna do lozka ;)
  • Odpowiedz
@oficer_dyzurny_miasta
Ja mam 26 lat i byłem wychowywany razem z 3 siostrami (wszystkie starsze czyt. jestem najmłodszy) więc chyba mogę powiedzieć że przez kobiety. Sam robię wszystko przy domu. Dosłownie wszystko ... Kiedyś wstawiłem jakieś drzwi w piwnicy czy ukladalem tam płytki bo nie było hajsu na fachowców...
Tak jak ktoś wcześniej napisał"jesteś pierdołą" i albo weźmiesz się za siebie i obejrzysz klika filmików na YT albo dalej będziesz się uzalal
  • Odpowiedz
@oficer_dyzurny_miasta: żyrandol musi wisieć na haku który powinien(?) wystawać z sufitu. Przewody nie mogo być obciáżone. Przed zabawą wykręć korek od oświetlenia a potem sprawdź kostkę do której montowałeś kable bo pewnie coś się wyrwało.
  • Odpowiedz
@oficer_dyzurny_miasta: nie umiem gotować, bo mnie mama nie nauczyła. ( ͡° ͜ʖ ͡°) No weź, co to za tłumaczenie. Jakby Ci się chciało to sam byś wziął młotek i walił do skutku, aż się nauczysz. Mój chłop tak robi - i za 10 razem wszystko mu wychodzi idealnie, umie obsługiwać wszystkie chyba możliwe maszyny i narzędzia jakie stworzono, bo to lubi.
  • Odpowiedz
@oficer_dyzurny_miasta: czy ja wiem, jakiś udział ojca może w tym jest, a może nie. Ja od najmłodszych lat miałem manię z silniczkami elektrycznymi kabelkami, ulubiona zabawka klocki i tak dalej i teraz właściwie z czymkolwiek do złożenia, założenia czy innego montażu problemu nie mam. Natomiast mój młodszy brat mimo że podstawowe rzeczy może zrobi to jednak ma jakieś takie niedobory i zdarza się że woli mnie zapytać zanim zadziała. Tak
  • Odpowiedz
@oficer_dyzurny_miasta: Nie ogarniasz spoko, ale jak nosisz rurki do tego to już przegięcie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam znajomego też nie ogarniał, wszystko czego dotknął w gówno się obróciło. Teraz pracuje jako budowlaniec wszystko zależy od praktyki. Niektórym przychodzi łatwo inni muszą się namęczyć żeby ogarnąć.
  • Odpowiedz