Wpis z mikrobloga

#ibuygou #ibuygoukupony

Aktualizacja kuponów na miesiąc luty w tym tutaj ARKUSZU GOOGLE została zrobiona.

Zostały dołożone inne modele, spoza kręgu Xiaomi, może ktoś się skusi bo zniżki całkiem spore ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jest ich sporo więc nie będę wszystkich przeklejał, ale wyróżnię te najciekawsze:

Ceny końcowe są wraz z kurierem oraz kuponem a w nawiasie opcjonalne Ubezpieczenie od VAT (UoV):
Mi5 3/64 BIAŁY - IBGMI564WG na 20$ = cena końcowa 287$ z DHL (+UoV 15$)
Redmi 4 3/32 SZARY - IBGREDMI432B na 18$ = cena końcowa $199 z DHL (+UoV 10$)
Redmi 4A - IBGRMI4A na 20$ = cena końcowa $134 z DHL (+UoV 7$)

Do każdego modelu Xiaomi możecie dokupić dodatkowy rok gwarancji z opcją naprawy telefonu we Wrocławiu, Barcelonie lub Chinach za 5$.

Także nie zapominajcie o uniwersalnym kodzie rabatowym na każdy produkt w sklepie, który nie ma swojego kodu, a można jakiś wpisać. Na produkty powyżej 100$ - IBY5USD na 5$.
( ͡ ͜ʖ ͡)


Enjoy! ʕʔ
#xiaomi
  • 14
@TomdeX: kup redmi 4 pro w oficjalnej dystrybucji - nie ma i nie bedzie wprowadzony zostanie redmi4x czyli kastrat, bo pro ma za dobry procesor dla Polaka. Znajdz mi5s itd itd...
Niestety dystrybutorzy w PL traktuja nasz kraj jako 3 swiat i murzyn wszystko kupi. Macie 3 modele i sie radujcie.

A IBG jeszcze rok poltora temu mialo sensowniejsze ceny, zwlaszcza przy ciekawym swego czasu stosunku dolara do funta.

Co do
@intruzzz: @PurpleHaze: No jeśli chodzi o polską dystrybucje to są skurczybyki i tyle, wycofali redmi 3s w wersji 2GB i zastąpili nim model gorszy - 4A, który jest sprzedawany w tej samej cenie, także jeśli chodzi o to no to nie popisują się. Osobiście z polskiej dystrybucji w życiu bym nie kupił, bo nawet kupując z chin i coś się zrypie to często cena telefonu + naprawa na swój koszt
@Ibuygou: jaki jest sens targania telefonu z Chin skoro taki RN4 3/64 wychodzi 970 zł z ubezpieczeniem od vat a w sklepie w Polsce (co zmienił nazwę) jest za 1025 zł? I to z fakturą którą mogę w koszty wrzucić.