Wpis z mikrobloga

Zaginiony Kanadyjczyk odnaleziony po 5 latach ponad 8000 kilometrów od domu.
#ciekawostki #hiking #trekking #podroze #psychiatria #psychologia #gruparatowaniapoziomu

Chory na schizofrenię Anton Pilipa, w 2012 opuścił swój dom w Vancouver. Po 5 latach, odnalazł się w Manaus w Brazylii, po przebyciu ponad 10000 kilometrów przez dwa kontynenty, większość pieszo i autostopem.
Podróżował przez co najmniej 10 państw, wszystkie bez paszportu. Miał jeden szalony cel: Dostać się do Biblioteki Narodowej w Buenos Aires w Argentynie...Tragicznie, po przebyciu tysięcy kilometrów i dotarciu na miejsce, nie wpuszczono go, ponieważ nie miał dokumentu tożsamości. Zawrócił więc do Brazylii gdzie ostatecznie został odnaleziony.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-4205080/Canadian-man-disappeared-2012-Brazil.html
Mesk - Zaginiony Kanadyjczyk odnaleziony po 5 latach ponad 8000 kilometrów od domu.
...

źródło: comment_kg2HhpIovBwfyv4LnZUCHmu6GyHntIu0.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Daje do myślenia co może stać się z zaginionym człowiekiem. Nie do pomyślenia, że może na własną rękę tak daleko się oddalić. I weź go teraz szukaj. Kto by wpadł na szukanie go w Brazylii 10 tysięcy kilometrów dalej.
  • Odpowiedz
  • 5
Ciekaw jestem tej schizofrenii i tego pana, chciałbym posłuchać jego punktu widzenia na tą podróż,trwajacą pięć lat... Można by z tego zrobić niezły film xD
  • Odpowiedz
@Mesk: pracuje w branży turystycznej, mam kontakt z setkami osób w ciągu miesiąca, nie zdajecie sobie sprawy ile takich osób jest na świecie. Dziwacy, chorzy psychicznie, ludzie z urojeniami ze na ich mózg wpływa CIA na przykład... na poczatku byłem w szoku jak wiele takich typów łazi po świecie..
  • Odpowiedz