Wpis z mikrobloga

#prawojazdy

Heja. Zrobiłem samodzielnie badania lekarskie, zdjęcia w odpowiednim formacie i z nimi wyrobiłem samodzielnie Profil Kandydata na Kierowcę (PKK), następnie zapisałem się do WORDu i zdałem egzamin teoretyczny na maksymalną ilość punktów nie uczęszczając nigdzie na kurs teoretyczny.
Po feriach wyjeżdżam do innego województwa i chciałem się dowiedzieć, czy kurs praktyczny i kurs pierwszej pomocy odbyty w innym mieście niż teoria będzie respektowany, a jeśli tak to czy potem mam dowolność w wyborze ośrodka drogowego w którym przystąpię do egzaminu praktycznego?
Czy może jest inaczej i wygląda to tak, że nie można skakać między województwami robiąc teorię / jazdy i egzamin teoretyczny / praktyczny.

#kiciochpyta #pytaniedoeksperta
  • 4
o feriach wyjeżdżam do innego województwa i chciałem się dowiedzieć, czy kurs praktyczny i kurs pierwszej pomocy odbyty w innym mieście niż teoria będzie respektowany, a jeśli tak to czy potem mam dowolność w wyborze ośrodka drogowego w którym przystąpię do egzaminu praktycznego?


@niunix: musisz przenieść profil do innego ośrodka, wystarczy, że zadzwonisz do ośrodka gdzie wyrabiałeś profil i powiesz, że chcesz uwolnić profil. Następnie udajesz się do nowego ośrodka i
@niunix możesz zdawać gdzie chcesz, rozumiem że masz wyjeździe 30 godzin praktyki? Bez tego cię nie zapiszą.
Fakt teorie można zdawać nie ucząc się w żadnym OSK
Tak jak ktoś up mówił, nie musisz nigdzie dzwonić i nic uwalniać xD
Zapisujesz się i nowy Word sobie poradzi