Wpis z mikrobloga

Mireczki, to już ponad tydzień jak nie palę papierosów. Przez pierwsze cztery dni łykałem Desmoxan, a później chciałem spróbować bez niego i się udało! Teraz już bez żadnych specyfików nie mam ochoty na śmierdziucha!
Po dwóch latach wyszedłem ze #!$%@?! ( )
Pijcie ze mno kompot! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 34
@numma: no ale ta impreza była. Na kacu nie miałem ochoty na fajkę, więc raczej wszystko w dobrym kierunku zmierza :)


@Glorian: nie spoczywaj na laurach, kilku moich znajomych tak samo rzucało - desmoxan super, jarać się nie chce, uczucie jakby się paliło papier. Dzisiaj wszyscy oprócz jednego palą nadal, a kolejne próby z desmoxanem im już nie pomagają.

Reasumując - ten który chciał to rzucił, a ci co myśleli,
@Glorian: czytałem, dlatego Ci mówię, że za tydzień, dwa do fajek będzie ciągnąć tak samo. I w dodatku będą smakować tak jak zawsze. Żadna sztuka powiedzieć, że rzuciłeś jak masz receptory zblokowane desmoxanem. Cyrki się zaczynają jak się odblokują.
@Glorian: ok, u mnie tez były w trakcie imprezy ale nadeszła ta, na której zapaliłam dla towarzystwa, myśląc, ze ten jeden papierosek nic złego nie zrobi bo przeciez niby wyszłam z nałogu. Ale to tez zależy od osoby i jej silnej woli, której u mnie czasem brak :)