Wpis z mikrobloga

#pokemongo

Z jednej strony fajnie, że Porygonów jest tak dużo, bo nałapie się na drugą generację, ale kompletnie go to zdeprecjonuje jako rzadkiego pokemona. Niektórym właśnie jego brakowało do pokedexa, statystycznie spawnował się w dużych miastach rzadziej niż Snorlax, a teraz takie coś. No cóż. Wygląda trochę jak przekupstwo (chodźcie grać, błagamy), ale może po prostu po paru miesiącach bez nowego contentu jestem już zbyt zgorzkniały i negatywnie nastawiony do wszystkiego, co robi Niantic.

Życzę Wam miłego eventu i fajnych hatchów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • 8
@Dryblas: ja teraz parcia nie mam na uzupełnianie pokedeksu, ale gdy był poprzedni event mnożący cukierki to trochę to wykorzystałem.
Z baby brakuje mi tylko Cleffy i Magbiego, a z pierwszej generacji tylko głupiego Dugtrio - co jest dziwne, bo niektórzy często trafiają tego gówniaka Digletta w jajach
@Dryblas: Po 7 miesiącach gry żaden pokemon I generacji nie wydaje mi się już bardzo rzadki, czy warty tego, żeby po niego gdzieś specjalnie lecieć. Niestety bez nowego kontentu ta gra umiera, graczy jest coraz mniej, a spotkanie kogoś pod gymem to już prawdziwa rzadkość. Takie eventy niestety nie zmienią trendu. Sam odpalam grę już tylko czasami i tylko dlatego, że po cichu liczę na pojawienie się za niedługo całej II