Wpis z mikrobloga

#randomanimeshit #girlsundpanzer #darjeeling #katyusha #yukariakiyama #mahonishizumi #mihonishizumi #makoreizei #saoritakebe #hanaisuzu @qqwwee @kedzior1916 @SzlomoBronsztajn @Nyankov @Killeras

Miałem przygotować jakiś specjał na 4000 wpis i wam podziękować, no ale pojawiła się drama i cały misterny plan w xD

PUK PUK PUK OTWIERAMY DEBATĘ!

Sprawa jest następująca:
Mamy swój kanał na mirkoczacie o adresie: https://mirkoczat.pl/t/randomanimeshit
Natomiast pełno osób dostało tam w moim odczuciu niesłuszne bany i są zniesmaczone osobowością strumienzgor, który tam często przesiaduje, gdyż jak niektórzy uważają nadużywa on władzy i sobie go przywłaszczył (nawet mnie chciał zbanować...).
Nie ukrywam, że sam miałem do jakiegoś czasu wywalone na to co tam się dzieje, bo mało osób tam przesiadywało i najczęściej ci sami ludzie. Teraz już wiem dlaczego, gdyż nie wiedziałem, że to na taką skalę.
Sam nie jestem bez winy. Uważam, że niektóre osoby, które tam dostały bany są słuszne, ale to skrajności brzydkiego trollingu i osoby, które osobiście mam na czarnej :p

Tutaj pojawia się pytanie i dwa rozwiązania, abyście to Wy mogli zdecydować o losach naszego kanału, a nie pojedyncze osoby, które mają znikomy wkład w #randomanimeshit.

Czy jeśli osobnik strumień zostałby zbanowany, a osoby, które się upomną zostaną odbanowane (nie wiem kto dokładnie, więc pisać) to czy ludzie zaczęli by się tam pojawiać i rozmawiać jak za starych dobrych czasów?
Pamiętliwe chwile, gdzie pisaliśmy o wszystkim i o niczym, kiedy było nas tam sporo i były niezłe inby ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bo jeśli nikt by po tym tam nie wchodził to nie ma sensu ingerować w ten kanał i niech te osoby sobie tam są oraz piszą co chcą.

A może macie inne zdanie na ten temat? Może według was jest dobrze jak jest? Wypowiadajcie się :D
BlackReven - #randomanimeshit #girlsundpanzer #darjeeling #katyusha #YukariAkiyama #m...

źródło: comment_XDCDCtz49evCjTyfi6YRODYeYGL4zBJg.jpg

Pobierz

Banujemy @strumienzgor i robimy unbany, a tym powodujemy MAKE MIRKOCZAT GREAT AGAIN!?

  • Jeszcze jak!!! 46.2% (18)
  • Meh, niech sobie tam siedzi i robi swoje. 7.7% (3)
  • Kompletnie mnie to nie interesuje. 46.2% (18)

Oddanych głosów: 39

  • 18
Osobiście jestem za #!$%@?, i to nie dlatego, że go nie lubię (chociaż to też, ale nie da się lubić każdego - nie każdy jest kompatybilny z twoją osobowością)) - po prostu wprowadza nieprzyjemną atmosferę. czasem zachowywał się jak taki Seba cwaniaczek i kozak ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@BlackReven:

Uwolniłem 2 osoby, po czym dostały znowu bana od niego :P

Ktoś tu nadużywa władzy i usuwa niewygodne
@BlackReven: Nie czytałem, popatrzyłem tylko na obrazek. Dlaczego trzy dziewczyny tłoczą się na jednym końcu stołu, gdy po drugiej stronie jest tyle wolnego miejsca? Jest tam zespół telewizyjny czy coś?