Wpis z mikrobloga

Mirki lepiej kupić 2 x 4GB RAM czy 1 x 8GB RAM?
Gdybym kupił 8GB RAM to przy następnej wypłacie, machnął bym sobie znowu 8siem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zestaw
i3-6100
GTX 1050ti 4GB DDR5
MSI-H110

Czy się nie opłaca do tego bieda zestawu, z chroma też nie korzystam ( ͡º ͜ʖ͡º)

#komputery #pcmasterrace
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jestem_Tutaj: @Bialy_Mis: TX 750 w standardzie 80+ Bronze to jest okolo 600W stabilnej mocy. Podkreslam - stabilnej.

Nie chodzi tylko o to, czy zestaw 'dobija'. Jakosc komponentow zasilacza tez robi swoje. TX 750 to jest 2x cena Silentium. Jeszcze nie tak strasznie, biorac pod uwage profit.
  • Odpowiedz
E chłopy dobra, jak chce zrobić aktualizacje biosu płyty głownej do tego procka G4560 to normalnie zachodzę do serwisu komputerowego i oni mi go aktualizują? :D
  • Odpowiedz
to normalnie zachodzę do serwisu komputerowego i oni mi go aktualizują? :D


@ratownik17: Jesli tego nigdy nie robiles, to idz do techa. Szkoda, zebys spartolil sprawe i przy okazji mobo.

Ale jest to do zrobienia w domu.
  • Odpowiedz
@ratownik17: bankowo zamiast i3 6100 wez g4560 a co do karty to wiele zalezy za ile ją kupisz najtansze 1050ti są już od 650zł z przesyłką np zotac on dobrze sie kręci pomimo braku 6 pinowego złącza oraz jest to dziecinnie proste wystarczy przestawic suwaki chocby w msi afterburner. Można dopłacic niby do rx470 ale np jak kolega bedzie grał w gta to tam rx470 praktycznie zrówna sie z 1050ti
  • Odpowiedz