Wpis z mikrobloga

Mirki lepiej kupić 2 x 4GB RAM czy 1 x 8GB RAM?
Gdybym kupił 8GB RAM to przy następnej wypłacie, machnął bym sobie znowu 8siem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zestaw
i3-6100
GTX 1050ti 4GB DDR5
MSI-H110

Czy się nie opłaca do tego bieda zestawu, z chroma też nie korzystam ( ͡º ͜ʖ͡º)

#komputery #pcmasterrace
  • 73
  • Odpowiedz
@matib1012: mozna go kupic za 650zl, nie ma lepszej karty w tej cenie, rx470 jest drozszy, poza tym w polaczeniu ze slabszym prockiem ssie przez #!$%@? sterownik, tak nowe stery nadal są #!$%@? i sam to sprawdzilem, bo mam gówneona
  • Odpowiedz
@ratownik17:
Porównując do 1050Ti to RX470 jest o wiele lepszy od niego. No i skąd ty te 1000zł masz? Nie potrzeba ci wersji 8GB. Najtańsza 850zł na morele.
Nie słuchaj tego idioty "co go tutaj na szczęście nie ma" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Obecnie karty idą tak: 1080 > 1070 > 480 > 470 > 1050 bez Ti.
  • Odpowiedz
@cigolce: Co? :D

No ja #!$%@? xD
Już sam nie wiem, chłopy mam 10 letniego kompa, jestem zacofany jak cholera, raczej jak kupie już ten nowy komputer to nie będę super ekstra gejmerem który liczy FPS, fajnie jakby odpaliło GTA V i Civilization najnowsze i się nie cieło i będę zadowolony, no może i FIFA najnowsza.

To przyszłościowo lepiej RX470?
  • Odpowiedz
@uppss: Jak najmniej ;)

1600-1700zł, no ale nic na teraz, jak serio aż tak super lepiej wyjdzie mi RX470 to poczekam z miesiąc do kolejnej wypłaty i będę mógł na niego sobie pozwolić.

Oglądam teraz Benchmarki i prawdziwie o wiele lepiej to wygląda...
  • Odpowiedz