Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zaczne od tego że jestem strasznie sceptyczny co do gumek. Po prostu boje sie ze za kazdym razem moze pęknac. Seks dla mnie staje sie wtedy mniej przyjemny

Chciałbym z dziewczyną czesciej to robic ale ta swiadomosc mi to utrudnia. Jest przeciwna pigulkom, a zele zdają sie nie chronic dobrze.
Jest tez kwestia pigólki awaryjnej ale i na to jst przeciwna.

I jak tu sie przemóc? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#zwiazki #seks #zabezpieczenie #zabezpieczenia #gumki #prezerwatywy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 27
OP: A co do tabletek dzien po. Czy mozna teraz dostać od reki w aptece czy fatygowac sie trzeba do lekarza? Oczywiscie chodzi mi po prostu aby tylko w razie wpadki miec. Bylbym nieco spokojnieszy

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: xadereq
@AnonimoweMirkoWyznania: to niech się dziewczyna obserwuje - codzienne pomiary temperatury i obserwacja śluzu pozwolą na wyznaczenie owulacji. A po owulacji szans na ciążę brak.
Tylko metoda wymaga samokontroli, systematycznosci i nieco wysiłku, a jej nauczenie się też chwile trwa.
Niemniej metody objawowo-termiczne (przy właściwym zastosowaniu) charakteryzują się wskaźnikiem Pearla na poziomie prezerwatywy czy tabletek (tez przy ich wlasciwym stosowaniu), a nawet nieco lepszym.
I od razu uprzedze sceptyków -nie, to nie