Wpis z mikrobloga

Przepraszam wszystkich za ponowne wołanie, ale w poprzednim głosowaniu głosy były oddawane nieważne, m.in. przez @dorotka-wu!!!!

Witam wszystkich w trzeciej rundzie naszego ankietowania, choć dziś trochę później niż zwykle. Zanim jednak przejdziecie do głosowania, mam dla Was pierwsze podsumowanie i garść statystyk, więc zachęcam do krótkiej lektury. Pierwotnie miało się zakończyć na dwóch rundach, jednak nadal otrzymałem od Was propozycje na zapełnienie kolejnej listy. Trzecia runda jest definitywnie ostatnią ankietą i głosy z niej będą liczone do jutra do północy, z drugiej rundy do dzisiejszej północy, a pierwsza runda już jest zamknięta i głosy na niej oddawane dzisiaj nie są już liczone. Teraz kilka liczebnych faktów:

W PIERWSZEJ rundzie padło 1586 ważnych głosów;

Oto trzy pierwsze miejsca z tej rundy wraz z liczbą głosów na nie oddanych:
1. @IspitOnYourGrave - 816 głosów (47,29%)
2. @Hannahalla - 298 głosów (17,31%)
3. @Turqi - 254 głosy (14,36%)

Podkreślam, że są to dane z chwili zebrania głosów o północy i dalsze głosy nie są brane pod uwagę.

W DRUGIEJ rundzie do tej pory udział wzięło 1329 osób

Oto dotychczasowe trzy pierwsze miejsca z tej rundy:

1. @Ulubiona - 719 głosów (54,10%)
2. @dorotka-wu - 206 głosów (15,50%)
3. @nint - 114 głosów (8,58%)

Przypominam, że w tej rundzie można jeszcze głosować do dzisiejszej północy.

A oto zestawienie obu rund, gdzie znalazła się jeszcze jedna użytkowniczka, która zajęła 4 miejsce w rundzie pierwszej, ale zdobyła więcej głosów niż właścicielka miejsca trzeciego z rundy drugiej, a o to lista:

1. @IspitOnYourGrave
2. @Ulubiona
3. @Hannahalla
4. @Turqi
5. @dorotka-wu
6. @PyraPrzeznaczenia - 131 głosów (7,41%)
7. @nint

Jeszcze kilka słów do wszystkich mirabelek z ankiety, oburzonych, jak i komentujących i głosujących. Ankieta jest zrobiona w żartobliwym tonie, a cała zabawa traktowana z przymrużeniem oka. Jednak jako, że szanuję zdanie innych, w podsumowaniu nie wziąłem pod uwagę osób, które wyraziły sprzeciw w stosunku do umieszczenia ich nicków w ankiecie. Niemniej osobom, dla których mirko jest tak poważnym biznesem, że postanowiły do mnie napisać na priv(zainteresowane wiedzą) z pretensjami, że miałem czelność nazwać je atencjuszkami odsyłam do Słownika Języka Polskiego i sprawdzenie tego terminu, a ponadto paniom, które tak uraziło to, że znalazły się na jednej liście z koleżanką, która "tylko pokazuje nogi", polecam zjeść pudełko snickersów i powściągnąć swoje wybujałe ego. To tylko portal ze śmiesznymi obrazkami, a nie wizytówka na LinkedIn, żeby oceniać czyj kontent jest prawilny a czyj jest zbrodnią przeciwko ludzkości. Wyluzujmy i bawmy się. Informuję wszystkich zawczasu, że wszystkie obraźliwe komentarze będą przeze mnie usuwane, gdyż powtarzam, że jest to ZABAWA, a nie wpis dla bóldupców, mizoginów i sztywniaków, którzy nie wiedzą od czego służy czarnolisto na mirko. Enjoy!

Dziękuję @dorotka-wu za czujność!ʕʔ

#ankieta #glupiewykopowezabawy #fajnewykopowezabawy #trudnepytania

KTÓRA MIRABELKA JEST NAJWIĘKSZĄ ATENCJUSZKĄ NA MIRKO? (ZAGŁOSOWAŁEŚ- ZOSTAW PLUSA)

  • @mojekotlety 15.8% (3)
  • @donedslon 15.8% (3)
  • @latch 15.8% (3)
  • @bonzai5 52.6% (10)

Oddanych głosów: 19

  • 5