Wpis z mikrobloga

#katowice #spacer #depresja ##!$%@? #pokazmorde

Mircy i Mirabelcy z Katowic i okolic, zgodnie ze zlotą radą "wyjdź do ludzi" mam zamiar dokładnie to zrobić, tym bardziej że coraz więcej czasu spędzam w domu.

Jest jakiś Mirek bądź Mirabelka chętny/a na spacer? Obecnie jestem nadal na etapie #mezczyznawciazy ale waga powolutku leci - chciałbym energicznymi spacerami przyspieszyć ten proces. Coraz ciężej o motywację do łazenia, we dwójkę zawsze raźniej.

Obecny tydzień mam raczej mocno ograniczony przez robotę.

Parę słów o mnie - depresja, otyłość, marna chęć do życia, ale z zalet to nie robię fikolkow (197cm here).

Ktoś coś?
d.....f - #katowice #spacer #depresja ##!$%@? #pokazmorde

Mircy i Mirabelcy z Katowi...

źródło: comment_s2wfnMFUt8OIh8yZHgvjzMNG5AaLcjgU.jpg

Pobierz
  • 141
  • Odpowiedz
@dastarichoff: Na spacer raczej sie nie piszę bo trochę gaay, ale jakbyś miał zamiar ogarnąć jakąś siłkę to moge Ci powiedzieć co i jak na początek ;)

PS. I bez przekąsu, idź do jakiegoś dobrego barbera ogarnąc włosy i brodę. Dobra fryzura naprawdę sporo da Ci do pewności siebie.
  • Odpowiedz
@yourgrandma: gdyby tu była melina to byśmy nie mogli #urus Pana Kleksa, kuhwy. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@kolimagi: a dziękuję, dziękuję za wsparcie ;)
@Mehaty: z chęcią, kręci mnie raczej pakowanie w domu i to raczej rekreacyjnie, w kolejce po wypłacie są już hantle do kupienia.

W kwestii brody, barbera to ja planuję już od listopada, ale ciągle coś staje
  • Odpowiedz
@dastarichoff: Najlepszy chyba Cyrulik na Tauzenie. Masz też Golorza na Stanisława, innych nie bardzo znam. Możesz też iść do zwykłego fryzjera, gdzie strzygą brody. Za włosy i brodę w zależności od zakładu z 50zł musisz liczyć.
  • Odpowiedz
@Deepmind: awwww, im blushing ()
@wanderlust00: przez 2 miechy zrzucilem 14kg, więc może coś jednak w tym chodzeniu jest jak się dziennie robi po 20+km ;)
@Mehaty: o Golorzu słyszałem, o Cyruliku nie, ale dzięki wielkie za radę ;) po wypłacie ogarnę temat, bo na razie to nawet nie umiem sobie neck line'a wyznaczyć. Nie pomaga pucaty
  • Odpowiedz
@noot: bu, jak daleko? Jak chcesz się trochę wyżalić, to nie krępuj się, PW czeka. Sam wiem, że czasami dobrze jest że świadomością, że nie dźwiga się tego ciężaru samemu, Mirki i Mirabelki byli dla mnie bardzo pomocni w moich najtrudniejszych chwilach.
  • Odpowiedz
@szalbierz: nie widzę podobieństwa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@FrasierCrane: rumienię się ()
@Dawidino: wielkie dzięki, od gimby miałem ksywę 'profesor' więc staram się podtrzymywać ten styl ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@urs6: podziękował i zachęcam do zapuszczania :>
@kolak68: jeśli nie wyląduje u Golorza/Cyrulika, to z chęcią obczaję,
  • Odpowiedz