Wpis z mikrobloga

[żarówki H7] Jakiś czas temu miałem osram night breaker i wszystko spoko, ale wytrzymały jakieś 3 miesiące (druga sztuka padła miesiąc później)( ͡° ʖ̯ ͡°).. jakieś alternatywy? Zmieniłem auto i ma światła dzienne, więc powinny wytrzymać dłużej, ale może jest coś jeszcze godnego polecenia?( ͡° ͜ʖ ͡°)
#samochody #motoryzacja
  • 14
@4nonim: w moim gównopugu (306 '98) spaliła mi się jedna z tesco po półtora roku xD, a nie oszczędzam tego auta na polskich drogach, w żarówce pękła nóżka do kostki ( ͡° ͜ʖ ͡°). Komplet kosztował 10zł. Poszukaj takich za 20-30 w markecie, białe są spoko :)
@4nonim: Mnie czeka wymiana ksenonów, koszt jednego żarnika to 195 zeta + koszt wymiany (passat B6 trzeba zdejmować zderzak przód) ( ͡° ʖ̯ ͡°) w tym wypadku biorę od sprawdzonego dostawcy.
@4nonim na H7 polecam Osram Silverstar 2.0, łączą fajna temperaturę barwy (deko pod zenony podchodzi) z lepszym snopem światła (+60%) i parametrem long life. użytkuje już 3 zestaw (kupuje parę -dwupak) i żyją równo 6mcy - tzn jedna pada po 6 mcach jeżdżenia pon-pią 100km dziennie i świecone cały czas bo brak drl
@4nonim nie narzekam , sądzę że porównywalnie , ale wiesz każdy ma swój gust swoje oko i tak dalej ..... jeżdżą w ibizie z 2011 r oraz w mazdzie 3 z 2005 . Ibiza rzecz jasna ma piękne klosze krystaliczne i odbłyśniki też jeszcze nie wypalone wiec tam efekt jest najlepszy a i myślę że od strony kierowcy też dobrze . Mazda ma już 12 lat ale klosze przyzwoite , nie pożółkłe