Wpis z mikrobloga

Dzień Dobry.
Coś się, coś się naprawiło i było mnie słychać, dlatego nie będę powtarzał. Wynik wyborczy KWW Stonogi to jest jakiś sukces. Ja myślę, że to polskie #!$%@? inteligentne społeczeństwo, ta #!$%@? banda intelektualistów, która głosowała na tych mędrców wolnościowców z PiSu to jest jakaś #!$%@?, zgoda. Jeśli nic dla was nie znaczy, jeśli nic dla was nie znaczy ludzie taki brak zaangażowania jak mój gdzie zabezpieczyłem moją rodzinę, moje życie prywatne, biznes, wszystko inne i dla was to znaczyło aż do wspaniałe 70 czy 80 tysięcy głosów to was się powinno uwielbiać #!$%@?. Tak się powinno was wielbić jak was może wielbić PiS. Platforma tak was nie uwielbiła jak będzie wielbić was PiS. AŻ WAS KUKLE #!$%@? BĘDĄ SMYRAŁY Z ROZKOSZY. To jest liryka #!$%@?. To jest liryka, że w tym proludzkim państwie, w tym państwie w którym media #!$%@? na okrągło trąbiły, że Zbigniewowi Stonodze oddawano cześć, że ten człowiek ma 118 wyroków skazujących, że te sądowe dziewice, powtarzam sądowe dziewice, sądowe dziewice tego człowieka uniewinniały mając podstawę, że to jest czymś niewartym by tego człowieka wyrzucić z parlamentu. Będzie was PiS czcił w usta. Ta #!$%@? ten mały wolnościowiec, szanowany Kaczyński mędrzec, podbuduje was. Sumlińskie, Kanie, Rachonie, telewizje republiki będą wam #!$%@? dawały radość z życia. Wy #!$%@? inteligenci. Anarchistyczni polscy inteligenci. Ja mam to w penisie #!$%@? bo mnie na nic nie stać. Będę żył #!$%@? jak śmieć. Wrócę do kraju jeszcze dzisiaj, już bilet kupiony do Polski i będę nad wami #!$%@? polscy mędrcy płakał, żeście tacy mądrzy są, tacy #!$%@? intelektualiści którzy tą słuszna partię pisowską wybrali. Nie na Petru, Ne na Kukizów tylko na jakieś #!$%@? Korwiny Żydów w dupę #!$%@?. #!$%@? na Stonogów #!$%@?ńców głosowali. To właśnie jest ta dziewicza Polska, przez taką dziewiczą Polskę. Przeze mnie #!$%@?, wszystko się w tym kraju zmieni bo jesteście bezcenni i trzeba was uwielbiać, kochać i wam dużo płacić bo jesteście bandą anarchistycznych mędrców, ludzi ogarniętych. Rozumiecie to? A wy Kochani, którzyście głosowali na mnie, którzyście wspomagali mnie – #!$%@? WAM W DUPĘ XD. Bo to garstka antypolaków, garstka antypolaków dzisiaj to jest 70 tysięcy osób. Może 80. WŁĄCZ TEN TELEFON BO GO WŁĄCZĘ I HALLELUJAH. Tak tak tylko to się #!$%@? w tej dziewiczej Polsce nadaje. Powiedzieć wam w kieszeń weźcie wy inteligentni mędrcy, że jesteście rozwinięci. Że #!$%@? wasze ukochane karty kredytowe to jest dla was nic, wasze śmieci. Robota w małej, lokalnej firmie i karta bez debetu. To wy #!$%@? Polacy. Dziękuję. Warto było #!$%@?. Warto było robić wszystko co by się aaa szkoda #!$%@? nic nie mówić, szkoda milczeć, naprawdę niech was, słuchajcie. Ci, którzyście mądrzy i prawi głosowali na PiS, niech wam się dostatnio żyje. Bezcenni jesteście. Patriotami jesteście. Na razie.

#pasta #stonoga #heheszki
Pobierz Volt224 - Dzień Dobry. 
Coś się, coś się naprawiło i było mnie słychać, dlatego nie ...
źródło: comment_535IexMzo8diD9S2oYX6zUy7wgEh5EpQ.jpg
  • 1