Wpis z mikrobloga

Witam was serdecznie mireczki, #dziendobry.

Wczoraj jak wiadomo, wykopowicze wykopali na stronę główną znalezisko z neonazistowskiej strony.

Nie było niczym przyjemnym patrzenie po kliknięciu w odnośnik na twarz Hitlera, czytanie o wojnie rasowej czy problemie z żydami, oczywiście już komentarze na stronie zostawiam w spokoju. Wykopków w ogóle nie ruszyło to, z jakiej strony pochodzi treść.

Wobec powyższego, wobec zasięgu takich treści, postanowiłem wysłać do prokuratury regionalnej w Poznaniu zgłoszenie o takiej treści [pic rel].

Jak w ogóle w kraju o takiej historii nazizm może nie być piętnowany, nie wiem.

#neuropa #bekazprawakow #bekazpodludzi #prawo

S.....x - Witam was serdecznie mireczki, #dziendobry.

Wczoraj jak wiadomo, wykopow...

źródło: comment_OUxxVFVZ59QY9lc7gOdNP6vWWaBgVVWy.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
@Slonx: bez sensu tak uogólniać,na tym portalu jest z 10k użytkowników o różnych poglądach politycznych,a osoby popierające nazistów to zwykly plebs i margines spoleczny i w internecie i w świecie rzeczywistym
  • Odpowiedz
@rzep: Jak wiadomo, jest to argument który orze każdego lewaka, mam nadzieję, że prokuratura nie wpadnie na to, żeby się nim posłużyć przy ewentualnej odmowie wszczęcia postępowania, bo wtedy każde zażalenie będzie bezzasadne.
  • Odpowiedz
@Slonx: A @Moderacja @a__s @m__b @wykop mają #!$%@? totalnie, od ~20.30 wołane, odrzucenie zgłoszenia i ani słowa komentarza, mimo że @a__s i @wykop byli w tym czasie aktywni. Nie ładnie tak mieć w dupie użytkowników.


@SM89 Patrzą na potwora, którego pozwolili wyhodować i dalej nie wiedzą, co zrobić z #4konserwy. Lata propagandy, kłamstw, nienawiści, z domieszką religii, musiało się skończyć
  • Odpowiedz
@Slonx: Nawet nie wiem, czy jest to strona neonazistowska. To wygląda na jakiś dziwny eklektyzm; celtyk, Hitler, memy z Pepe, alt-right, Donald Trump. Jeśli tak mają wyglądać współcześni neonaziści, to ja się za bardzo nie boję.
  • Odpowiedz