Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wczoraj było pytanko czy chłopak z zezem ma szansę na związek/seks/normalne relacje z kobietami.

Jestem doskonałym przykładem na to, że ma szansę. Psychika odgrywa kluczową rolę w tych sprawach. Jak w gimnazjum był taki Czesiek, który śmiał się ze mnie "hehe paczcie jedno oko na maroko, drugie na kałkas" wystarczyło, że go złapałem i zrzuciłem ze schodów. Popłakał się i poleciał na skargę, ja dostałem uwagę do dzienniczka ale miałem spokój. Nie można dać sobie w kaszę dmuchać i tyle. Tak samo jest ze swoimi wadami, jak coś możesz zmienić to zmień. Nie możesz? Zaakceptuj.

Miałem dziewczynę i byłem raz w relacji friendswithbenefits. Dla mniej kumatych, uprawialiśmy seks bezzobowiązań.

Na jednej imprezie podpita dziewczyna spytała się mnie wprost czy mi to przeszkadza w życiu. Powiedziałem, że nie bo mogę się z nią całować a jednocześnie obczajać inne dupeczki. Zaśmiała się, powiedziała "Faktycznie, nie pomyślałam, dobra opcja".

Mogę patrzeć się równo ale wtedy widzę podwójnie. Najlepiej jak ludzie patrzą się na mnie w komunikacji miejskiej, ja wtedy patrze im się równo w oczy a oni uciekają wzrokiem. Starsza kobieta aż złapała za jakąś gazetę do góry nogami, odezwałem się "Psze Pani, łatwiej Pani będzie czytać na odwrót". Nic mi nie odpowiedziała tylko spaliła buraka.

Normalnie jeżdże autem, mam prawko kat.B z lekarzem odbębnionym legalnie.

Ktoś tam pisał, że ma zeza i jest czarodziejem czyli został prawiczkiem w wieku 30lat. Pretensje miej tylko do siebie, jesteś prawiczkiem nie przez swój wygląd tylko kompleksy i psychikę.

Zdjęcie: https://m.imgur.com/s9STmkA

#rozowepaski #niebieskiepaski #zez #oczykobry #bekazgrubasow #seks #prawictwo #niewiemjaktootagowac

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: Dobrze napisane, ja tez mam zeza, może niedużego, ale jednak. Myślałam kiedys o operacji, ale niestety z powodu posiadanego rodzaju wady taka operacja mogłaby byc ryzykowna. Kiedyś byl to mój wielki kompleks, ale nauczyłam się z tym życ. Nie przeszkodziło mi to w relacjach damsko- męskich w żadnym stopniu- miałam spore powodzenie, wyszłam za mąż. Zresztą mam duże poczucie własnej atrakcyjności. Zez nie przeszkadzał mi w działalnosci społecznej czy artystycznej.