Wpis z mikrobloga

Powinien być automat do "ukrywania" treści konta zielonki po otrzymaniu np >10 zgłoszeń o nieodpowiedniej treści, takie konta by potem czekały ukryte na zatwierdzenie bana przez moderacje (która może być w danej chwili nieobecna) do tego zabezpieczenie przed tworzeniem od razu drugiego konta w stylu: możesz stworzyć jedno konto w ciągu godziny (nie wiem czy jest coś takiego na chwile obecna czy nie) ale uważam że nie jest to jakoś strasznie problematyczne patrząc pod kątem technicznym, a rozwiązałoby po części problem z tymi pedofelskimi / pedalskimi akcjami zielonek.

#moderacja #moderacjacontent
  • 10
Powinien być automat do "ukrywania" treści konta zielonki po otrzymaniu np >10 zgłoszeń o nieodpowiedniej treści, takie konta by potem czekały ukryte na zatwierdzenie bana przez moderacje


@brusef: I byle kto jak jest złośliwy czy chory w pięć minut może zablokować konto?
@skinnydog: nie byle kto, ale byle kto x10 czy tam x20 (No sorry ale jeśli 10 os zgłasza treść jako nieodpowiednia to coś jest nie tak) i tylko do czasu rozpatrzenia przypadku przez moderacje
nie byle kto, ale byle kto x10 czy tam x20


@brusef: Nie, tu spokojnie dostaniesz 50 minusów za stwierdzenie, że 2+2=4 więc jakieś donosy przez kogoś stukniętego to żaden wyczyn.
Dlatego to weryfikuje moderacja, a tym masz czarną listę i zgłoszenia. ( ͡º ͜ʖ͡º)
w takim razie zostaje plan B czyli wyłączenie możliwości dodawania zdjęć


@brusef: Ja nie mam zastrzeżeń z tymi powiadomieniami tylko pokazuje jak to działa na wykopie. To moje drugie konto, a pierwsze 4 lata bez żadnej kary wiec znam jak jest. Z treściami pedofilskimi się nie spotkałem ale czytałem o ostatniej aferze więc tym bardziej widzisz z jakimi ludźmi mamy tu do czynienia.