Wpis z mikrobloga

@dstranz: aj, wg nowego mechanizmu działa :). Stare z nowym mi się pomyliło;].

Aha, gdy już zostanie dodany nowe wykopalisko, fajnie, gdyby obok opcji "edytuj tytuł/opis url" pojawiła się "usuń znalezisko".

Czasem się okazuje, że coś już jest , ale zlinkowane do innego źródła, ale o treści tej samej, bądź coś chce się na próbę stworzyć po czym usunąć zaraz link. Albo może stworzyć grupę Próba/Tymczasowe, etc. gdzie wrzucane linki nie
@dstranz: Tak. Już rozwiązałem problem. Usunąłem okienko zaproszeń z głównej (to "Znajdź swoich znajomych ...") przez RIP (dodatek do FF) i zaczęło też treść wykopów z wykop usuwać. Zatem mam prośbę - można to okienko dać na sam dół? Albo powiększyć "Twoja aktywność"?
@wykop: Przy wklejeniu tagów ponad limit znaków nie ucina ich automatycznie. Przypuszczam, że w innych polach podobnie, na pewno też przy tytule linków powiązanych.

Bardzo denerwujące.
@Archeopteryx_litographica: Przychylam się do twojego zdania. Ja nie rozumiem skąd pomysł na faworyzowanie pewnych grup użytkowników.

Sam kolorek o niczym nie świadczy, gdyż znam pewną tu osobę, która dla zdobycia koloru pisała często i pod publiczkę - czyli treści, które gwarantowały plusy, ale niekoniecznie o dużej wartości merytorycznej...
hmm, ja teraz nie mam możliwości dodawania znalezisk - po podaniu adresu znów ładuje się podstrona, gdzie trzeba podać adres (z czystym formularzem).
@lippaa: zielony kolor to nowe konta, po miesiącu (chyba, załóżmy po jakimś czasie) od założenia konta stają się pomarańczowi, nie obowiązuje ich już tak mały limit plusów i komentarzy jak wtedy. bordowy zyskujesz przy aktywności, gdy wrzucisz jakiś wykop i dostanie się on na główną masz większe szanse na bordowy, tak chyba to działa.