Wpis z mikrobloga

o k---a skisłam jakiś gość wrzucił zdjęcie gdzie ma jakąś 1/4 twarzy i tam marynareczka i pewnie tak liczył na atencje od dziewczyn

1 komentarz różowej na samym końcu, komenatarze z------e niebieskimi xDDD #gownowpis
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rijana:

x
D

k---a,gorzej nawet odemnie. jak ja coś napisze,to chociaz jedna,dwie rozowe cos naskrobia, np turqi czy ispit czy Ty czy inna jakas,a tu co xD
  • Odpowiedz
@rijana: W sumie tego nie rozumiem. Są tu przegrywy, które tylko narzekają i nic nie robią z życiem, to im trzeba współczuć i hejtowanie jest be. A jak ktoś włoży jakiś wysiłek to już można się z niego śmiać?
  • Odpowiedz
@rijana: no chyba nie bo wtedy by tagował #pokazmorde, no i odpowiadał na większość komentów więc nie liczył na atencje wykopowiczek xD Imo normalne zdjęcie wrzucił i na nic nie liczył a ty chyba na siłę szukałaś jakiegokolwiek punktu zaczepienia.
  • Odpowiedz
@lililililil: nie chodzi o to, tylko o to że prawdopodobnie celem zdjęcia było wywołanie zainteresowania kobiet, bo można wnioskowac że jest to ładny pan, a tu samo męskie zainteresowanie, co mnie bawi w tym kontekście
@Mazgens: nope bo to nie mój typ chyba raczej
  • Odpowiedz
nie chodzi o to, tylko o to że prawdopodobnie celem zdjęcia było wywołanie zainteresowania kobiet, bo można wnioskowac że jest to ładny pan, a tu samo męskie zainteresowanie, co mnie bawi w tym kontekście


@rijana: Dlatego wrzucił pod tag o modzie męskiej, który obserwują tylko faceci, a nie pod #pokazmorde?
  • Odpowiedz