Wpis z mikrobloga

Wczoraj screen z gry Call of Duty 2 z pozdrowieniami z Carentanu (czy z Carentan - jak kto woli) miał spore zainteresowanie w postaci plusów. Kilka osób skomentowało, że chętnie pograłoby w multiplayera. Może dałoby radę coś zorganizować? Jakiś serwer? Jest ktoś, kto ma jakieś pojęcie o tym? Byłoby spoko pograć we własnym gronie w wolnym czasie. Postaram się zaraz zawołać plusujących, żeby zbadać zainteresowanie. Zapraszam do dyskusji.

#gry Wymyśliłem specjalny tag: #mircod ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pidzej94 - Wczoraj screen z gry Call of Duty 2 z pozdrowieniami z Carentanu (czy z Ca...

źródło: comment_KQAV643PhAw5XljTLZjn3dPpC9LLiUw7.jpg

Pobierz
  • 151
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@skorpien: W darmowym serwerze jest opcja CRACKED, więc da radę tam na piracie. Nie wiem, jak będzie na tym poważniejszym specjalnie postawionym. Jeżeli ktoś chce mieć pewność: Call of Duty 2 za 28 złotych w Empiku
@aintgod: Łooo, na Steamie trochę drogo. :D

Obserwujcie tag, tam raczej będziecie na bieżąco, bo wołając, mogę o kimś zapomnieć, a nie chcę kolejny raz wołać wszystkich. ( ͡° ʖ̯
  • Odpowiedz
@piahu: Dalej w GROMIE? Dziwi mnie ze na scenie cod2 jeszcze cos sie dzieje, pamietam jak organizowali lana do wroclawia czy walbrzycha, to ledwo 12 druzyn uzbierali, a i tak polowa to byly mixy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@fddhadq: Z gromu juz nikt nie zostal procz mnie. Jeszcze w pazdzierniku 2013 gralem z Funnym na lanie w Pradze. Teraz z ludzi ktorych mozesz kojarzyc to gram z Lackim z bonzai
  • Odpowiedz