Wpis z mikrobloga

Mirki!
Kupiłem sobie buty, jakieś noł nejmy za 90 cbln, takie eleganckie trochę na codzień. No i jest problem! Raz że po 8 godzinach wyciągam z nich mokre stopy, bo totalnie to coś nie daje im oddychać, to jeszcze niemiłosiernie śmierdzące. Nie pomagają wkładki niwelujące zapachy albo pomagają na dwa-trzy dni. Po prostu jest w nich okropnie gorąco w stopę bo ten cholerny materiał nie daje totalnie przewiewu w bucie. Do tego czuję się w nich w miarę wygodnie, a jednak bolą mnie stopy od chodzenia w nich, po zdjęciu czuję ulgę, więc nosiło na codzien tego na pewno nie będzie.
Powiedzcie mi teraz czcigodne Mirki jakie, gdzie i za ile mógłbym kupić buty, żeby w miarę ładnie elegancko, ale nie przesadnie (nie do garniaka) wyglądały, żeby noga nie była po 8 godzinach jak mokra szmata i żeby totalnie nie zrujnować sobie budżetu.
Macie jakieś pomysły?

#problem #pytanie #buty #modameska #cokupic
  • 14
@leeeon: Cena raczej akceptowalna, ciekawe czy po raz drugi nie wystąpi to, co w tych.
@dGustator: Myślałem, że idzie wyrwać coś taniej, no ale skoro za 90zł mam taki szajs...
@CreativePL: W CCC kupowałem już kilka razy ale obuwie sportowe, a takie bardziej eleganckie nie. No i może mam jakiś problem z poceniem się stóp, skoro Ty nigdy tego nie miałeś choć dużo chodzisz. Ile wykładasz za buty, które
@nonabl3: W CCC są kilka rodzajów butów ja tam kupuje tylko marki Lasocki one stoją po 200-300 zł jakoś (300 to już max maxów) Kiedyś przycebuliłem i kupiłem Gianocośtam też z CCC to po 1,5miesiąca musiałęm je #!$%@?ć.
@nonabl3: podstawowa zaleta dobrej skóry to fakt, że oddycha. Jeśli nie jest podszyta folią, albo lakierowana to będzie oddychać - nie znaczy to, że but będzie przewiewny jak sandał, ale nie powinno być dyskomfortu
@nonabl3 proszę pamiętać, że by obuwie dłużej posłużyło musi być z dobrej jakości materiałów i powinno po jednym dniu użytkowania odpoczywać jeden dzień. Najlepiej w pełnych prawidłach.

Problem z nieprzyjemnym zapachem zazwyczaj wynika z kiepskiej jakości klejów używanych w tego rodzaju produktach. Kiepski klej plus wilgoć i ciepło naszych stóp powoduje ten nieprzyjemny zapach.

Gdy spędza się w obuwiu ponad 10 h dziennie warto zadbać i komfort szukając dobrej jakości obuwia. Zdjęcie
klasycznebutypl - @nonabl3 proszę pamiętać, że by obuwie dłużej posłużyło musi być z ...

źródło: comment_yvYXYmxmfjFFLHWrQ82LuOdVOw6seIID.jpg

Pobierz
@LUXED_pl: Celuję raczej w jakieś spokojniejsze kolory - czarny, ewentualnie grafit lub granat i najlepiej półbuty z lekkim akcentem sportowym, ale naprawdę delikatnym.
Chociaż te ze zdjęcia też wyglądają całkiem fajnie :)