Wpis z mikrobloga

Od tygodnia męczę się ze sprzedaniem biurka na olx/fb.
Pierwsza Pani była umówiona ze mną na telefon następnego dnia po wystawieniu ogłoszenia. Nie zadzwoniła bo "problemy rodzinne". Napisała w środę, że zadzwoni na pewno w czwartek się umówić (w tamtym tygodniu), po czym usunęła konto na olx. I oczywiście znów nie zadzwonila.
Potem była Pani która nie ma metra w domu i miała mi dać znać czy się jej biurko zmieści - jak się okazało, jest za niskie. Spoko.
Potem był koleś, któremu już przez telefon tłumaczyłam trasę, ale musiał zostać do późna w pracy więc napisał smsa, czy by nie mógł odebrać następnego dnia tego biurka. Spoko, napisałam "jasne, o której?" - już nie odpisał.
Potem była laska, która też bardzo chciała biurko, ale nie mogłyśmy się godzinowo zgadać a "mąż do miasta dwa razy nie będzie jechał" (mieszka poza miastem).
Odezwała się w końcu w miarę ogarnięta dziewczyna, która ma dziś przyjechać. W międzyczasie napisał koleś, który zapłaci więcej za biurko jeśli tylko odwołam tamtą Panią. Nie zgodziłam się, ale znając moje szczęście to laska nie przyjdzie, a gościu się rozmyśli xD
#olx #gorzkiezale #takietam
  • 11
Na tej stronie ( Aliexpress.com) kupiłem: Miłą teściową, sąsiada z góry bez wiertarki, żonę co pozwala mi wypić piwo z kolegami w środku tygodnia, bezglutenowe piwo pszeniczne. tak więc i maskę tam znajdziesz.
@kicioch: Jakiś czas temu wystawiłem na grupie na facebooku szafę dwudrzwiową za darmo - nie chciało mi się jej nosić z 4 piętra, a była dość solidna i ciężka. Szybko skontaktował się ze mną człowiek. Przyjechał, zabrał i był zadowolony.
Szafa była w mieszkaniu, które kupiłem.
Niedługo przyjdzie czas na lodówkę, zamrażarkę i kuchenkę gazową :D