Wpis z mikrobloga

@FIFO: Idziemy po prostu protestować, tyle. Nie podoba mi się, że chcą mojego promotora, który zresztą został wybrany również głosami poparcia PiSu, wywalić, bo śmiał być profesjonalistą w TK, jakich mało. Jeśli studenci automatyki chcą protestować przeciwko nawet obniżeniu cen mikroprocesorów - to proszę bardzo, nikt im nie broni. Mi też nikt nie broni. Czuję taką potrzebę i już.
Ciekawe czy STUDENCI automatyki i robotyki protestują przeciwko podwyższenia cen mikroprocesorów na Tajwanie. POWTARZAM STUDENCI AUTOMATYKI I ROBOTYKI.


@FIFO: Jesteś prawakiem? Bo sprowadzanie do absurdu masz opanowane do perfekcji. Polityczne decyzje Ziobry mają się nijak do obniżenia cen mikroprocesorów na Tajwanie. Tu chodzi o szacunek dla prawa, a nie pieniądze.
@melonnyk: Miedzy 100 a 200 osób jak myślę. Z czego 3/4 to byli studenci. Kulturalnie, obyło się bez agitacji politycznych (choć nie wiem po jakie licho przyszly werble z Kodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)), był tvn24, eska. Dobra inicjatywa, bez względu na preferencje polityczne potrzebna.
@nihil_novi: Ciężko jednoznacznie stwierdzić, na pewno jeden z organizatorów należy do Nowoczesnej, ale oficjalnej delegacji raczej nie było. Ja np jestem jak najdalej od PO/Nowoczesnej i KOD-u, nie popieram ich i nie głosowałem za nimi, ale jeśli trzeba będzie, to pójdę z nimi ramię w ramię, jeśliby trzeba było bronić po raz kolejny prof.Tuleję.