Wpis z mikrobloga

Mircy jak gracie w football managera to prowadzicie swoją karierę na zasadzie save przed meczem load w razie porażki? Czy może idziecie na żywioł spadnę to spadnę? Ja staram się grać w miarę realistycznie np. Awansując beniaminkiem walczę o utrzymanie ale jak się nie uda to próbuje w kolejnym sezonie. Metoda save load mógłbym spokojnie awansować do pucharów ale tosz to żadna satysfakcja. #footballmanager #fm16 #fm
  • 14
@Zborro: zapisuję przed każdym meczem bo to FM i lepiej mieć więcej zapisów niż mniej, wczytuję tylko jak przegram w jakiś absurdalny sposób typu 0:7 bez większego powodu bo znowu, FM
@krojcol: wiec specjalnie dla ciebie przetłumaczę ponownie. Pytam o to czy ktoś godzi się z porażkami czy wczytuje grę po porażce i gra ten sam mecz do skutku- aż wygra.
@Zborro: I tu rodzi sie problem. Kiedys gralem bez metody save i load i owszem wygrywalem lige ( gram Legia ) ale w europie nie pokazywalem nic. Budzet niski itp. Wygrywajac ekstraklasa 10 razy pod rzad oczekiwalem wzrostu budzetu a ten zostawal taki sam. Nie moglem zatrudnic lepszych trenerow i moi pilkarze sie tak dobrze nie rozwijali. Kolo zamkniete. Jak chcesz grac bez save/load to mozna jakims sredniakiem z czolowych lig.
@pamietajomelanzu: nie, chodzi mi o jakiś durny wymysł silnika że np. wszystko wg danych jest ok, ale moi zawodnicy dostają padaczki i dają sobie wbić 7 goli w 4 minuty albo 3 czerwone przy instrukcjach pacyfizmu; jak sobie na taki wynik zasłużę, trudno, ale jak mnie gra wydyma to się nie dam
@pamietajomelanzu: może, chociaż wg mnie powinny wychodzić w tych samych warunkach w miarę podobne wyniki, a nie raz wysoka przegrana, raz 1:2 przy mojej przewadze - czynnik losowy czasem daje czadu
Choć nie ukrywam że wybitny nie jestem ¯_(ツ)_/¯ nie mam dostępu do laptopa, ale trzeci sezon oscyluję w górnej stawce rosyjskiej NFL, nieco lepiej niż rzeczywisty Sybir
@Nahcep: Nowy fm wymaga duzo wiecej zaangazowania w taktyke. Ustaw sobie 3 gdzie delikatnie zmieniaj "instructions", formacji nie dotykaj. Asystent bedzie zadowolony z "match preparation ( pasek minimum 90% ) z wszystkich 3 i jest ok. Zawodnikow ponizej polowy znajacych taktyke wpuszczam dopiero po 60 minucie. I MEGA wazne jest ustawienie zawodnikow dla rzutow roznych ofensywnych jak i defensywnych. Rob to dopiero po wybraniu graczy do skladu gdzie widzisz ich umiejetnosci