Wpis z mikrobloga

@OCISLY: Ja myślałem bardziej o jaskółkach jako środkowi transportu kokosów, nie jako o jedzeniu #pdk
Czy w obliczeniach dotyczących paczek czokoszoków uwzględniłaś wagę opakowania?
Jaka wersja czołgu Abrams została uwzględniona w obliczeniach?
  • Odpowiedz
@OCISLY: siostra miała takiego chomika, ale kotek próbował go przez pręty klatki przeciągnąć na wolność. "uwolnić"
I górna połowa została w klatce, (,)
Do dziś nie wiem jak go dosięgnął
  • Odpowiedz
Hej tutaj jest lista skrótów, które pojawiły się do tej pory w tym wpisie i jego komentarzach.

OCISLY - Of Course I Still Love You (Marmac 304) – “Oczywiście, że wciąż cię kocham” – Pseudonim barki ustawianej na Atlantyku, służącej jako lądowisko dla pierwszego stopnia rakiety. Następca JRTI.
ULA - United Launch Alliance – Firma konkurująca ze SpaceX.
ITS - Interplanetary Transport System (see MCT)

Jestem
  • Odpowiedz
@FuriousViking: Aż mi się przypomniał mój pierwszy zwierzaczek, połowa lat 90, miałem może 6-7 lat. Chomik nazywał się Maja i był największym złodupcem na zachód od Uralu. Nawet spojrzenie na niego powodowało atak wścieklizny i próbę przegryzienia stalowych krat. Wtedy jeszcze nie było różnych słodkich ras jak te dżungarskie i Maja była pewnie mieszanką myszy polnej z rottweilerem. Każdy posiadacz chomika wie, że hałasują w nocy, zazwyczaj biegając w tym
  • Odpowiedz
@OCISLY: @OCISLY: Z tym Abramsem to nawet nie takie głupie, w końcu jeździ na praktycznie każdym paliwie płynnym, więc może po zmianie zbiorników na ciśnieniowe pojedzie też na metanie który będzie produkowany na miejscu ;) Pytanie czy przypadkiem Jowiszanie nie dysponują czymś lepszym? ;)
  • Odpowiedz