Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #samochody #lanos #ukraina #rosja #jezykrosyjski #jezykiobce

Czy ktoś zna rosyjki/ukraiński i jest w stanie coś opowiedzieć o ofercie(jaka cena - widełki, jakie podstawowe wyposażenie, a jakie dodatkowe) Lanosa z 2016 roku? Cały czas są produkowane na Ukrainie jako auta marki Zaz, ciekaw jestem ile trzeba zapłacić za świeżutkiego Lanosa i co one mają pod maską poza tym 1.4 101KM do wyboru ( ͡° ͜ʖ ͡°) Link:

http://www.zaz.ua/models/lanos-sd/price.html
kmds - #motoryzacja #samochody #lanos #ukraina #rosja #jezykrosyjski #jezykiobce

C...

źródło: comment_R7nu9PADkUT5yFsSde5FazrHiXDXwTgP.jpg

Pobierz
  • 29
@kmds: @Ozero: Nie zarejestruje nawet lady z dystrybucji ukrainskiej. Nie mowiac juz o cle , vat i reszscie jaka by trzeba za to zaplacic. Czy dobrze czy zle? Chyba dobrze. ( ͡ ͜ʖ ͡)
@bigger: No akurat, miałem na myśli, Ładę z dystrybucji Rosyjskiej, i tutaj się już da. Zresztą nową Niwę, da się kupić bez problemu za 45 tys zł.
@Ozero: no i tu niestety nie mam pojęcia jak dotrzeć do informacji czy to dalej jest ocynk.
Np. wspomniany wyżej przez kolegę silnik 1.5 z 16 zaworami to jest szrot straszny. Jak ktoś kiedyś szukał Lanka to wie, że każdy obeznany radził unikać tego silnika.

1.4 i 1.6 były produkcji GM, ciekawe czy w to 1.4 w Zazie to nadal jednostka od GM, jak tak to można być spokojnym o pancerność
@Ozero: Ale lada 2107 ma z tego co wiem homologacje rumunska , bo widzialem jeszcze kilka lat temu nowki. Nive mozna normalnie kupic w UE. Jest sposob na obejscie tego. Tak sie mi. rejestruje bushtaxi czy patrole z 4.2 , ktore nie maja homologacji w UE, ale w przypadku takich pazdzierzy to sie nie oplaca poprostu.
@kmds: Z tego co wyczytałem, to najnowsze, chyba już nie mają ocynku, bo wyświetlają mi się tylko informacje na temat serwisów nieautoryzowanych, które robią takie zabiegi.
Ale z drugiej strony jest jakaś recenzja, która mówi, że fabryczne antykorozyjne zabezpieczenie jest. Możliwe, że za dopłatą.