Wpis z mikrobloga

Mironki, chyba będzie dodatkowa kasa na waciki :>

klikasz 10 reklam dziennie dzieki czemu masz naliczenia

na czym TY ZARABIASZ: inwestycja w paczki reklamowe 10,25,50$ zarabiasz 2% dziennie od wkładu który wsadzisz i dziennie na konto w rtym programie Ci przychodzi zwrot 2% mozesz to wypłacic lub reinwestowac i masz wiecej wiecej i wiecej paczka działa 60 dni robi 2% czyli 120% i zdycha. ale skoro sie reinwestuje to jest jeszcze wiecej

Dlaczego warto? lepiej tam trzymac kase ii reinwestowac niz w jakis gównianych lokatach 2-3%

Nie wciskam kitu sam w tym działam i duzo kasy w to wsadziłem a teraz buduję grupe poleconych, o kazda osobe dbam i wspieram. Poznałem wielu ludzi którzy zarabiaja na tym i z tego zyją mamy 21 wiek a internet jest ogromnym zródłem wiedzy i mozliwosci wiec czemu mamy nie zarabiac tam kasy


i moje ulubione

Jeśli wrzucisz 15 tys to miesięcznie wyjdziesz zysk około 4 tysięcy. A kase możesz wypłacić kiedy chcesz. Ja wrzuciłem ponad 20 tysi. Polecam swój biznes


a to jedna krótka rozmowa na fejsbuniu

#mlm #bekazmlm #oszukujo #rakcontent #piramidafinansowa
  • 9
leci wincyj sprzed sekundy:

5 tys to ja wypłacam
a zarabiam duzo wiecej
ale reinwestuje zeby miec wiecej
około 4 tys bedziesz zarabiac z reinwestycją ii powiem Ci jak zdobyc polecnoych ogarniam prezentacje tekst w pdf i jedziemy bo na swoim teamie zarabiasz 8%
ja na swoich ludziach ponad 3 tys miesiecznie
i to masz dodatkowy zarobek który pomnazasz i to jest piekne
10 kliknięć dziennie i takie zyski xD W tej piramidzie musiałoby być jakieś 15 mln osób żeby to tak wyglądało. Zwykli oszuści w ubraniach na miarę czasów. I typowe teksty że XXI wiek i mamy możliwości związane z internetem xD Patologia.