Wpis z mikrobloga

Jak będę kiedyś w stanie kupić działkę, zbudować dom i zamieszkać tam to pójdę do schroniska i wezmę dwa najstarsze psy, które zostały zapomniane przez ludzi i dam im najcieplejszy dom, o którym nawet nie mogły marzyć.. Czasami jak mam wolny dzień jeżdżę do schroniska i wyprowadzam właśnie takie starsze psy, często takie, które patrzą z takim smutkiem, że wyć mi się chce... Chciałbym być częściej w takich miejscach ale nie mam aż tyle czasu a wiem, że te zwierzaki czekają na kogoś kto z nimi się pobawi choć chwilę. Idźcie czasem do schroniska, sprawdźcie to ludzie.. Pamiętajcie mirki, zwierzęta to nie prezenty, to życie i część rodziny...

A jak chcecie kupić psa to nie róbcie tego.. Idźcie do schroniska, weźcie małego Reksia, który będzie milion razy wierniejszy i bardziej kochany niż nawet najbardziej dostojny rasowy pies...

#zwierzaczki #psy #gorzkiezale #feels
  • 147
  • Odpowiedz
@Nomadus: > Jak będę kiedyś w stanie kupić działkę, zbudować dom i zamieszkać tam to pójdę do schroniska

@Nomadus: Nie znam Cię koleś ale zacytuję twoje słowa : "Jak będę kiedyś w stanie kupić działkę, zbudować dom i zamieszkać tam to pójdę do schroniska"- czyli aż tyle musi się spełnić wytycznych abyś adoptował zwierzę??? Pouczasz innych i udajesz jak bardzo Ci zależy chyba tylko dla plusów twojego posta
  • Odpowiedz
  • 0
@mihu99 ale ty jesteś durny człowieku. W maju wyjeżdżam za granicę zarobić przez kilka lat jakieś pieniądze, w ramach oszczędności na pół roku wprowadziłem się do matki i ojca, żeby na ten wyjazd odłożyć. Mam dwa koty, mieszkanie ma niecałe 40mkw. Ty Mirku jesteś akurat pseudo mówcą bo #!$%@? mi o moich marzeniach jak o swoich. Nawet mnie nie znasz nie wiesz jaki mam plan na najbliższe lata a zaczynasz mnie
  • Odpowiedz
  • 0
@Elrondka88 sory, nie skończył weterynarii. Poza tym nieraz nawet lekarze się mylą. ponoc mozna określić przyblizony 'wzrost' po łapach, tylko, że natura jest czasem nieprzewidywalna ;)
  • Odpowiedz