Wpis z mikrobloga

Pomocy! W trakcie gdy probowalem wyslac promotorce 1 rozdzial pracy licencjackiej, zamulili mi laptopa i zobaczykem bkue screena. Na ekranie pisako "ladowanie czegos tam" i z 10min stalo na 0%, wiec odlaczykem laptopa z kabka, nastepnie wlaczylem i ujrzalem cos takiego, jak na obrazku. Co robic? Pomozcie! Mam nadzieje, ze nie utracikem swich danych z dysku, w tym pracy licencjackiej. Wczoraj tez napotkalem bluescreena, ale nic sie nie stalo

#informatyka #windows10 #sofyeare #hardware
sonep - Pomocy! W trakcie gdy probowalem wyslac promotorce 1 rozdzial pracy licencjac...

źródło: comment_xtgU9VUIordPDIDy7mGotHgBtklhzCqF.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sonep: ( ͡° ͜ʖ ͡°)- Pracy,
ale w sumie to na bogatości trzymać obraz gotowego systemu nie jest złym pomysłem
kupujesz nowy dysk odtwarzasz wkładasz do laptopa i boom cofasz się do odstaniego snapshota takiego
  • Odpowiedz
@feuer: miałem identyczną akcje, padł dysk, 3 dni pisania pracy poszło się j---ć, ale miałem back up jako taki więc straciłem pare stron. Teraz robię co kilkanaście minut zrzut.
  • Odpowiedz
@sonep: ja miałem podobny komunikat, jak zmieniłem bootowanie z UEFI na Legacy w BIOSie (dla instalacji Windows w trybie partycji GPT). Jeśli nic nie zmieniałeś w Biosie, to niestety dysk padł.

  • Odpowiedz
@sonep: zakładam ze nikt nie jest takim debilem żeby nie zrobić sobie kopii zapasowej pracy gdzieś na pendrive czy innym nośniku wiec w czym problem?
  • Odpowiedz