Wpis z mikrobloga

Właśnie obejrzałem trailer najnowszego Mass Effecta jak mnie #!$%@? ta wszechobecna hetero propaganda i poprawność polityczna oczywiście że domyślnym prezentowanym bohaterem jest BIAŁY i w dodatku mężczyzna bo pewna roszczeniowa grupa społeczna zaplułaby się na śmierć gdyby tak nie było. Potrafiłbym to jeszcze zaakceptować (mimo że są mniejszością to takie osoby istnieją) ale #!$%@? oczywiście że Bioware musiało pokazać jakie ono nie jest #!$%@? postępowe prezentując scenę gdzie nasz symbol uciśniętych PREZENTUJE swoje preferencje seksualne oczywiście jego PARTNERKĄ jest Atrakcyjna Blondynka Jestem Tolerancyjny ale to co te MNIEJSZOŚCI wyprawią z Mediami to Gruba Przesada to już nie jest prośba o zaakceptowanie odmienności to już jest próba narzucenie normalnym ludziom "postępowego" myślenia mające na celu zniszczenie naszych własnych wartości na rzecz tych Postępowych Wydmuszek.

P.S Mogę się założyć że w grze będzie dialog objaśniający co hetero robią pod pierzyną w końcu to Bioware trzeba się spodziewać wszystkiego.


#heheszki #masseffect #pasta
  • 4