Wpis z mikrobloga

@kretyn: Ale wiesz, że ludzie słuchają radia też dla wiadomości i konkretnych audycji? A co do tego Roidmi 2s - wiesz, że większość samochodowych odtwarzaczy posiada takie bajery jak USB, AUX, Bluetooth czy nawet wbudowane już Spotify? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zamiast wydania kasy na transmiter można dołożyć i kupić radio, które posiada dodatkowe wyjścia do połączenia ze smarthphonem.
  • Odpowiedz
dołożyć i kupić radio


@Sarpens: ...i ramkę, żeby jako tako wyglądało po wbudowaniu w kokpit....i adapter do przycisków na kierownicy żeby można było używać podstawowych funkcji bez odrywania rąk od kierownicy.
  • Odpowiedz
@yipawka: z telewizji pewnie zrezygnowałeś, jak większość młodego społeczeństwa - teraz pora na radio


@kretyn: nie wiem jak to jest, ale choćbym miał 10GB mptrójek to mnie wkurza ich powtarzalność, a w radiu jakoś to tak nie wkurza - no dobra, reklamy wkurzają. "Kiedy mamy ochotę na seks, wychodzę na godzinę wysrać psa a potem mi się nie chce" itd.
  • Odpowiedz
@Sarpens: Mam mniejszy transmiter z wbudowanym aku. Wejście aux in w moim radiu samochodowym jest nieaktywne, wymiana odpada z przyczyn opisanych w poprzednim poście. Tani transmiter z allegro rozwiązał problem.
  • Odpowiedz