Wpis z mikrobloga

@BlackDave: Na spokojnie, ale szukaj raczej na mniej popularnych dzielnicach, jak Port (może być do całkowitego remontu niestety) albo jakieś właśnie mniejsze miasta, Rumia itd.

Ogólnie jeśli chodzi o falowce i port - mieszkałam w falowcu w Porcie a teraz mieszkam w falowcu na Przymorzu. Gdyby nie zabójcza cena kawalerek tutaj (200k :<) to bym brała bez zastanowienia nawet jeśli do remontu. Niedroga kawalerka na start to super opcja, przy konkretnych
@parasolki: No takich do całkowitego remontu to wolałbym całkowicie unikać, bo teraz studiując dziennie mogę wyciągnąć maks z 1k miesięcznie ( ͡° ͜ʖ ͡°) 150k to takie maksimum, bo wolałbym unikać jakichkolwiek kredytów. No właśnie patrzę też w Gdynii, tam sporo nieciekawych dzielnic
@BlackDave: zależy jakie masz wymagania dojazdowe. Szukaj na trojmiasto.pl w ogloszeniach i na pewno coś będzie. Sama patrzyłam jakiś czas temu i coś tam znaleźć się da kawałek od centrum c:
@parasolki: wydział mam w Sopocie, teraz wynająłem pokój na Osowie i będę oglądał te mieszkania. A dojazd to żaden problem, już dawno odkryłem, że po trójmieście szybciej rowerem niż samochodem czy autobusem. No, może SKMka wygrywa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@parasolki: tez tam mieszkalem. Tylko mi nie mow, ze nie bylo kilka punktow gdzie patola rzadzila. Nie wiem jak to wygladalo z perspektywy dziewczyny, ale nie jedna krzywa akcje sie widzialo. Moze nie bylo tak jak w orunii za czasow banana, ale reputacje miala dzielnia sluszna
@su1ik oczywiście że były ale nie znam nikogo komu by się coś stało jeśli się nie wtrącał w nie swoje sprawy a i nikt się z niczym nie afiszował więc jeśli nie zapuszczałeś się na cudze podwórka to nie było co oglądać prócz Sebiksów na ławce z piwem