Wpis z mikrobloga

Siema, mam #freemium w Virgin Mobile i jest spoko, ale przydałoby się więcej internetu. Tak wiem, są pakiety, ale działają tylko z żywotnością #freemium, więc to słaby interes. Nie dzwonię i nie wysyłam dużo sms, bo mam drugi telefon, z którego częściej dzwonię. Tu chciałbym, żeby w tym #freemium było z 700MB za free. Zależy mi na przynajmniej rocznej ważności konta z doładowania za 30 ziko i dużym pakiecie za free, bądź za niską kwotę i żeby nie był on na miesiąc, tylko do wyczerpania. A no i, żeby doładowania były sprzedawane na allegro, bo nie mam zamiaru biegać po kioskach. Numer spokojnie mogę przenieść tam gdzie dadzą mi lepsze warunki. Nie przywiązuję się do operatorów. Co możecie mi polecić?
#tmobile #virginmobile #redbullmobile #plush #plus #play #orange #njumobile #mobilevikings #lycamobile #heyah #gsm #sieci #wincyjtagow
Pobierz Cesarz_Polski - Siema, mam #freemium w Virgin Mobile i jest spoko, ale przydałoby się...
źródło: comment_6ntf6hXItMI3TviTdkKRe6jogsPsDSqj.jpg
  • 7
@Logan00: kurde, nie ten punkt

9. Z zastrzeżeniem pkt 8 powyżej, Abonent może skorzystać z Promocji wielokrotnie.Ponowne skorzystanie z Promocji w trakcie obowiązywania Promocyjnej ważności konta głównego spowoduje kolejne wydłużenie ważności konta głównego zgodnie z pkt 5 powyżej licząc od daty kolejnej aktywacji Promocji.