Wpis z mikrobloga

1. Byń mną
2. Siedz sobie na wykladzie o jakichs problemach etycznych transplantologii
3. Wyjmij laptopa i zacznij grac w dwarf fortress
4.loszki dookola mysla ze jestes jakims #!$%@? hakerem i zadaja super pytania pokroju 'seba a umisz sie na fejsbuk włamac?' , a to prawo i medycyna to jakies hobby
4.75 powiedz ze wlamujesz sie na serwery uczelni, a tak naprawde kop krasnalom sypialnie
5. Kisnij jak #!$%@?

XD za i tak za kazdym #!$%@? razem gdy ludzie widza inne znaczki niz alfabet łacinski

#heheszki #dwarffortress #logikarozowychpaskow
Pobierz
źródło: comment_VO1WtXnWHmFE54B0oSv6PYmOK2Y0NT2c.jpg
  • 89
chyba nikt nie potraktowałby go poważnie


@jokefake: od razu zaznaczę, że znam to tylko z opowieści personelu, ale to podobno przypadek z jednego z poważnych ośrodków klinicznych w Polsce. Wg mojej znikomej wiedzy: przeszczep to tylko forma leczenia, a nie ostateczne wyleczenie choroby (patrz - prawa pacjenta :P). Po drugie nastawienie psychiczne pacjenta ma wpływ na przebieg leczenia. Reakcja tego pacjenta zaskoczyła wszystkich i podobno był reoperowany. I jeszcze z tej
@totalski:

to podobno przypadek z jednego z poważnych ośrodków klinicznych w Polsce.

jednak potraktuje to jako swoisty urban legend, bo myśle, ze taka inba odbiła by się dość mocnym echem po świecie, a przynajmniej po naszych ośrodkach akademickich, co nie zmienia faktu, że nie wykluczam.

To jak tam wykłady? Nuda?

szczerze to troche jestem zawiedziony, bo wywaliłem w tą podyplomówke sporo hajsu, wiedzy to mi za bardzo nie przybyło bo zwyczajnie
@jigsaw96: nie wspominalem o tymczasowych modyfikatorach bo w przypadku df to niemozliwe, ta cala kronika jest uzupelniana na biezaco o nowe wydazenia wiec nie obejme tego jednym screenem.

W Rimworld sa trzy takie modyfikatory, bzeczenie psychiczne, zmiana temperatury i czyjas smierc, po prawej stronie o czym mowisz sa umiejetnosci jak bron palna, kopanie czy sadzenie roslin, malo to ma wspolnego z osobowoscia ludka, ale jesli by mialo miec to i tak
@Panas: sprzedanie lub egzekucja więźnia, ból, imprezy, kłótnie i bójki między postaciami i pewnie coś tam jeszcze.
Ale narazie w Rimwold nie ma za wiele do roboty, ja jestem na etapie budowania nowej, lepiej przystosowanej do dużej liczby ludzików bazy i eliminacji obozów piratów z mapy.