Wpis z mikrobloga

1. Byń mną
2. Siedz sobie na wykladzie o jakichs problemach etycznych transplantologii
3. Wyjmij laptopa i zacznij grac w dwarf fortress
4.loszki dookola mysla ze jestes jakims #!$%@? hakerem i zadaja super pytania pokroju 'seba a umisz sie na fejsbuk włamac?' , a to prawo i medycyna to jakies hobby
4.75 powiedz ze wlamujesz sie na serwery uczelni, a tak naprawde kop krasnalom sypialnie
5. Kisnij jak #!$%@?

XD za i tak za kazdym #!$%@? razem gdy ludzie widza inne znaczki niz alfabet łacinski

#heheszki #dwarffortress #logikarozowychpaskow
Pobierz
źródło: comment_VO1WtXnWHmFE54B0oSv6PYmOK2Y0NT2c.jpg
  • 89
@Panas: Poniżej ciekawy przykład symulacji

"I added taverns to fortress mode, so the dwarves will go to a proper establishment, get mugs, and make orders, and they’ll drink in the mug," Adams said. "And, you know, things happen, mugs get spilled, there’s some alcohol on the ground.

"Now, the cats would walk into the taverns, right, and because of the old blood footprint code from, like, eight years ago or something,
@j4ace:
rów budujesz za pomocą klawisza 'H', oczywiście wypadało by go wypełnić wodą ale to już inny problem :)
most zwodzony to zwykły most połączony mechanizmami (do wytworzenia w mechanic workshop) z dźwignią, prosta sprawa.
Z drzewami może być tak: mapa może mieć jakieś krzaczki zamiast drzew / nie masz siekiery / nie masz drwala / drwal stracił siekierę np w walce czy przy upadku i nie może się do niej
@kocham_jeze: indywidualność kolonistów? :D To tylko losowe kilkanaście "klas postaci", postać A woli temperaturę o 15% wyższą a postać B ma -5% do nastroju. W DF każdy krasnolud ma pisaną krok po kroku historię wraz z przeżyciami, marzeniami aspiracjami, strukturami w rodzinie, jest tego zawsze strona A4 i aż nie chce się tego czytać, a wszystko ma wpływ na jego zachowanie
@Panas niestety to nie takie proste. Jest siekiera w ustawieniach embarku, jest drwal, są drzewa, wszystko jest ok. To jest jakiś bug, który nie tylko ja mam, bo patrzyłem w internecie i też parę osób zgłaszali ten problem. To nie jest takie jakieś mega ważne, ale jednak bez drewna to nie to samo.
2. Siedz sobie na wykladzie o jakichs problemach etycznych transplantologii


@jokefake: i co ciekawego zostało powiedziane? Co byś poradził w przypadku pacjenta który po latach czekania na (chyba) nerkę, po przeszczepie, po wybudzeniu z narkozy zaczął krzyczeć "wyjmijcie ze mnie tego trupa!"? :)
no dlatego mi właśnie nie chodzi o klona tylko o przełożenie prawdziwego... bo mi się nie chce tego ściągać, szukać modów graficznych, etc etc tylko po prostu odpalić i grać.


@durielek: no to Lazy Newb Pack jest dla ciebie. :) Od razu tam sobie wybierasz ustawienia i wgrane texture-packi i zaczynasz grać.