Wpis z mikrobloga

  • 1379
1. Byń mną
2. Siedz sobie na wykladzie o jakichs problemach etycznych transplantologii
3. Wyjmij laptopa i zacznij grac w dwarf fortress
4.loszki dookola mysla ze jestes jakims #!$%@? hakerem i zadaja super pytania pokroju 'seba a umisz sie na fejsbuk włamac?' , a to prawo i medycyna to jakies hobby
4.75 powiedz ze wlamujesz sie na serwery uczelni, a tak naprawde kop krasnalom sypialnie
5. Kisnij jak #!$%@?

XD za i tak za kazdym #!$%@? razem gdy ludzie widza inne znaczki niz alfabet łacinski

#heheszki #dwarffortress #logikarozowychpaskow
jokefake - 1. Byń mną
2. Siedz sobie na wykladzie o jakichs problemach etycznych tran...

źródło: comment_VO1WtXnWHmFE54B0oSv6PYmOK2Y0NT2c.jpg

Pobierz
  • 89
  • Odpowiedz
@rogal_king: no dlatego mi właśnie nie chodzi o klona tylko o przełożenie prawdziwego... bo mi się nie chce tego ściągać, szukać modów graficznych, etc etc tylko po prostu odpalić i grać.

skoro z ToME się udało, to z tym też powinno, ale widocznie brakuje chęci, albo funduszy
  • Odpowiedz
  • 3
@durielek wiesz stary, nad ta gra pracuje para autystów xD i bardziej przydala by sie jakas optymalizacja, bo paradoksalnie o ile grafika nie powala, to kompa musi miec dosc motzna moc obloczeniowa dla procesow w niej zachodzących.

Wady o ktorych mowisz w zupelnosci neutralizuje lazypack ktory jest od dluzszego czasu wydawany z DF na oficjalnej stronie.
A myszka przy tej produkcji ssie paue totalnie- wydaje mi sie ze mozna zaznaczac nia akcje
  • Odpowiedz
@jokefake: Ta tragiczna wydajność po części wynika właśnie z autyzmu autora (pomijam to, że przyznał że nie ma pojęcia jak zrobić wielowątkowość), który kalkuluje co klatke temperature #!$%@? zębów krasnoludów.
  • Odpowiedz
  • 0
@jokefake no właśnie nie umiem into rowy i mosty zwodzone i w ogóle #!$%@? mi idzie w dwarf fortress, nie umiem się tego nauczyć. Mam teraz taki bug, że nie chcą ścinać drewna, totalnie nie mam pojęcia czemu, sprawdzałem już wszystko...
  • Odpowiedz
@WMPP: RimWorld wyprzedził w ważnej kwestii dwarf fortress (które planuje to od lat i jest całkiem daleko) a mianowicie kilka baz istniejacych naraz i mozliwosc ataku baz wrogów.
  • Odpowiedz
  • 0
@jigsaw96: mam wrażenie że rimworld znacznie szybciej się rozwija niż df więc pewnie będą. dla mnie się gra kończyła wraz z końcem metalu, czy teraz można go transportować z innych osad?
  • Odpowiedz
@poetakodu:

U mnie nie wiedzą jak reagować jak czasem włączę Rimworld, ale DF jeszcze nie próbowałem


Niektórzy twierdzą, że RimWorld jest jeszcze cięższą grą. Głównie ze względu na indywidualność kolonistów.
  • Odpowiedz
@jigsaw96: uśmiałem się z tych zębów :D A najlepsze że to prawda. Krasnolud w czasie walki może stracić zęby, które również mają informacje jak reagować na otaczającą je temperaturę, jak każdy blok i przedmiot :D
  • Odpowiedz