Wpis z mikrobloga

@NexciaK: Spokojnie? Nie sądzę. kjaerbye i gla1ve naprawdę dużo dali tej drużynie, mają spory wpływ. Każdy chciałby zobaczyć dobry show i na taki się zapowiada. Z całego serca kibicuje Virtusom i ich formie z majora '14.

Poprostu - gdyby oni grali na SK, jestem pewien ze nie wytrzymaliby cisnienia tak jak VP na trainie i w tym widze wygrana naszych ;)


@NexciaK: Gdyby Astralis grało na VP, to być może w ogóle nie byłoby takiego ciśnienia. ;)
Wiem, że tu trzeba tylko pisać, że VP super, bo inaczej lecą wyzwiska - ale prawda jest taka, że nie grali wcale świetnie. Jestem przekonana, że skoro TAK grali na
juq - >Poprostu - gdyby oni grali na SK, jestem pewien ze nie wytrzymaliby cisnienia ...

źródło: comment_ADIOwxO659S8LfbFW40DAS6jmzjXI7rb.jpg

Pobierz
Jestem przekonana, że skoro TAK grali na SK, to na Faze by na pewno nie ugrali 2:0,


@ju_q: ale wiesz, że taka logika nie sprawdza się w przypadku żadnego sportu? Wygrana czy dyspozycja z jedną drużyną nie przekłada się zero jedynkowo na dyspozycję z inną drużyną

Z tego tagu większość chciałaby zobaczyć 16:0 dla VP


@ju_q: co w tym dziwnego? Większość kibicuje VP, dobre widowisko jest efektem ubocznym, pożądanym, ale
największy hejter statystyk hltv


@ju_q: nie jestem hejterem statystyk, bo dużo mówią o graczu, ale też nie pokazują tyle co mecz dlatego nigdy same statystyki nie odzwierciedlą rzetelnego rankingu indywidualności gracza
@mufind: Nah. Z tego tagu większość chciałaby zobaczyć 16:0 dla VP na obu mapach, bo trzeba napisać "ez VP, ale dupa boli Duńczyków, hehe, beka z nich, lol XDDDDDDDDD", zrobić pszyrkę i iść spać jak najszybciej. Mało kto chce fajnych meczów i świetnego majora, niestety.

43 osoby zaplusowały obrazek typa, który pokazał środkowy palec ojcu Coldzery, gdy był akurat pokazywany na streamie: http://www.wykop.pl/wpis/21961657/csgo/ Czego się spodziewać po tym community? Taaa, wykopowa
ale wiesz, że taka logika nie sprawdza się w przypadku żadnego sportu? Wygrana czy dyspozycja z jedną drużyną nie przekłada się zero jedynkowo na dyspozycję z inną drużyną

@tryvial: Nie chodzi o to, że graliby tak samo na Faze, a Faze jest lepsze niż SK i dlatego by przegrali...
Logika jest tu taka, że VP nie umie grać na Faze, nigdy nie umieli, a skoro ledwo wygrali z SK, na dwóch
@ju_q: Jeżeli mowa o meczu vs North cobble, to tak. Drop był ich yolo planem, nieprzemyślanym do końca i szykanowanym przez widzów. IGL na pewno nie może dać 100% z siebie, ale perełki w wykonaniu Neo się zdarzają, nie ma co narzekać. Aim from poland odnosi się do byaliego, bo go faktycznie widuję na końcu tabel. Tak dobry aimer musi odnaleźć swoją formę w tymże finale. Bez znacznego wpływu byaleczka, może
@ju_q z tel mi się słabo odpisuje, więc się nie rozpisze. W skrócie, jeśli vp dzisiaj wygra, czy uznasz że vp zasłużyli czy raczej będą szczęściarzami bo omineli Faze clan? Co do plusowana to nieco bardziej skomplikowane. Ludzie mają różną.motywacje do pewnych działań. Twój tok myślenia jest uproszczeniem. A wyzywanie..Sportowe emocje wyzwalają różne emocje, nie wszystkie są ok, chamstwo i rasizm trzeba tepic. Druga sprawa, że to po części jest zabawa. Nie
W skrócie, jeśli vp dzisiaj wygra, czy uznasz że vp zasłużyli czy raczej będą szczęściarzami bo omineli Faze clan?

@tryvial: Why not both? :) Oczywiście, że zasłużyli, bardzo zasłużyli. Ale czy szczęście im nie pomogło wcale?

W CSie szczęście jest ważne, nie tylko przy drabince, losowaniu grup/par meczowych, ale też w grze (np. timingi przy pickowaniu czy wyjmowaniu granatów czy stackowanie bombsiteów przy eko albo wybieranie bombsite'u przy 2vs2). I to
@ju_q: Co do FaZe - Wygrali z goscmi z ktorzy wygrali z FaZe. Logicznie biorac, wygrali z ekipa, ktora wygrala z nimi, wiec pokonali lepszych.
Wiem o co Ci chodzi ze FaZe nie lezy dla VP, ale porownalbym to do pilki - Barcelona i Real Madryt lubia sie potknac na Athletic Bilbao, co nie znaczy ze jest to ekipa lepsza, albo ze od razu odpadna z nimi z powiedzmy pucharu ;)
Astralis to skillowa ekipa, ale tez cipcie, pewnie nie wytrzyma im psycha.

Poprostu - gdyby oni grali na SK, jestem pewien ze nie wytrzymaliby cisnienia tak jak VP na trainie i w tym widze wygrana naszych ;)


@NexciaK: Mam nadzieję, że emocje już opadły i nie jest jeszcze too soon. ;) Przeczytaj sobie to wyżej.
Wszystko przez Ciebie. Twoja wina, że VP przegrali i pozwolili Astralis na kumbak. Po prostu wykrakałeś.