Wpis z mikrobloga

Ja zawsze robię tak:
w sobotnie wieczory robię drinka z Jägermeistra i odpalam ulubioną grę każdego niemieckiego Hansa #wot

dla niepoznaki wybieram jakiś lewacko-lgbt pojazd typu Tiger I

klikam Bitwa! i zaczynam zabawę

na początku sprawdzam czy w ekipie widać osłabione osobniki podatne na atak

derMayer, Gaskammer, HitlerDidNothingWrong

tak, to oni będą dzisiaj moją zwierzyną ( ͡º ͜ʖ͡º)

zaczynam chat. Niewinnie żeby ich nie spłoszyć

some german

z początku są zdezorientowani, nie wiedzą dlaczego ktoś wabi ich po angielsku, tylko wytrawny łowca potrafi uchwycić
odpowiedni moment

dodaję ?

czekam chwilę, tę chwilę dla której myśliwi potrafią siedzieć pół nocy w krzakach

jest!

ich; wie geht's?; hallo! (ʘʘ)

teraz muszę działać szybko zanim zorientują się że coś jest nie tak

german death camps! ( ͡ ͜ʖ ͡)

enter

mam ich, strzał prosto w komorę teraz już mi się nie wymkną. Biorę po 1000 jednostek kijawdupie od każdego miłośnika Wurstu i rozsiadam się wygodnie obserwując festiwal #!$%@?

Uwe84

to on zwrócił dzisiaj moją uwagę, wśród wszystkich tych miotających się w swojej schizofrenii szwabków tylko on zachował zimną krew

wiecie co przynosi największą satysfakcję? Upolowanie właśnie takiego #!$%@? przywódcy stada, takiego który ma się za najsprytniejszego, który prawie dorównuje Wam inteligencją i jest wyzwaniem jak dla żyjących jeszcze SS-manów utrzymanie moczu

ale ja wiem, że dzieli nas pewna różnica, cienka jak kartka papieru i to właśnie ona spowoduje że to ja będę dziś triumfalnie kroczył do lodówki po kolejne piwo

więc odnajduję go na minimapie

podjeżdżam od tyłu i ładuję soczystym odłamkowym w jego dupsko

scheisse! Polnische Idiot!

przegrał, zawsze przegrywają

sącząc kolejny łyk Jägermeistra wychodzę z gry, rzucam jeszcze okiem na zegarek, pamiątkę po dziadku który 77 lat temu postrzelił się w kolano i nie zdążył na kampanię wrześniową.

jutro znów wyruszę na łowy

tak, to ja, Janek Kos, jeden z ocalałych członków załogi legendarnego czołgu Rudy 102

#wot #gry #pasta #ocieplaniewizerunkuadolfahitlera #4konserwy #neuropa #niemcy #germandeathcamps
  • 3