Wpis z mikrobloga

Hej Mircy. Doradźcie proszę gdzie w #gdynia mogę kupić spoko garnitur, od biedy reszta #trojmiasto. Fajnie jakby było w przystępnej cenie (jak na garnitury), a nie jakieś ekskluzywne, bo nie będę raczej w nim chodził za często. Docelową okazją jest obrona pracy magisterskiej w czerwcu albo później, a w najbliższym czasie idę też na studniówkę znajomej, to i tam bym już mógł w nim pójść.

#garnitur #ubierajsiezwykopem #modameska
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AgentGecko: Podaj budżet, bo w Żukowie jest dobry i dość tani krawiec - Michał Stenka, za igłę sobie życzy coś koło 1200 PLN (trzeba dodać tkaninę) i mówimy tu o pełnym szyciu na miarę, z tworzeniem wykrojów i tak dalej, a więc dopasowaniem, wygodą i jakością mogące śmiało przebić dowolną sieciówkę jaką znajdziesz w Trójmieście. Sam zamierzam go odwiedzić jak będę chciał nabyć kolejny garnitur.
  • Odpowiedz
@AgentGecko: Pojedź sobie na spokojnie do Fashion House, tam masz rozpiętość cenową 500-2000+ zł i coś Ci dopasują. Wcześniej możesz sprawdzić Vistulę w Gdyni (Riviera), tam budżetowy garnitur też powinieneś dostać.
  • Odpowiedz
@bgonzo: Sam niewiele więcej wiem. Pan Stenka jest dość młody jak na krawca, ale niezły. Z opisów wiem że jest miły, uprzejmy, otwarty na nowe rozwiązania i nie tkwi we wzornictwie sprzed 40 lat. Trzyma się ustalonych założeń, kroi dobrze, wygodnie i w sposób maskujący niedoskonałości sylwetki. Miewa problemy z odstającym kołnierzem i czasem za długie boki - ale to znów czyjaś opinia, nie moja. Cena za dwuczęściowy garnitur to
  • Odpowiedz
@Xune: 1200 to dla mnie za dużo, liczyłem na coś w przedziale 300-800 zł (nie znam się na garniturach, więc nie wiem ile to już przystępna cena), na pewno nie więcej jak 1000. No i druga sprawa, że ta studniówka jest za tydzień, więc pewnie by ten Pan nie zdążył w tydzień, a liczyłem że już na niej będzie chrzest bojowy nowego garniaka.
  • Odpowiedz
@AgentGecko: A to fakt, w tydzień to nie ma szans. Jak będziesz szukał po sklepie to bierz taki który jest uszyty z wełny (poliester, poliamid - nie), podszewka korpusu jest z wiskozy (poliester - nie). Jak zaczną gadać głupoty że z wełny to się teraz już nie szyje, a poliester lepszy bo się nie gniecie i jest wytrzymalszy - wtedy wiesz że trafiłeś do gównosklepu gdzie wciskają Ci gównogarnitur i
  • Odpowiedz
@AgentGecko: ja swoj z Albione kupilem za 800zl + 150zl poprawki osobno i jestem zadowolony z niego. Nieco klapy ma za waskie, ale jak na wieszak to jakosc i kroj jest ok.
  • Odpowiedz