Wpis z mikrobloga

Może ktoś z Was szuka sprawdzonej R6? Mój bardzo dobry kumpel nosi się z zamiarem sprzedania swojego motocykla, tylko z tego względu, że jeżdżąc z Żoną, ona już nie wytrzymuje na tylnej kanapie- bez ściemy. Chcą razem podróżować.

Motocykl przez niego kupiony 3 lata temu. Opony jeszcze może sezon przejeżdżą- tylna lepsza, przednia gorsza. Wydech przerobiony u Edka. Nie ma jakichkolwiek ukrytych wad mechanicznych- skrzynia i silnik bez zarzutu. Ledowe kierunku z tyłu + akcesoryjne mocowanie tablicy. Leżał delikatnie na prawej stronie- lekkie rysy na zadupku i czaszy. Naklejki oryginalne, malowanie oryginalne. Prowadzi się prosto, nie ściąga, nie bije. Crashpady. Komplet 3 kluczyków + wszystkie dokumenty, które były dodawane przy kupnie motocykla. Sprawdzony z Niemiec. Z nim 3 właścicieli w kraju.

Ma założony całkowicie nowy napęd- nie ma przejechanie nawet 10 km na tym napędzie. Wymieniony przy końcu listopada 2016 roku, później już nie wyjeżdżał ze względu na pogodę.

Motocykl nie jest nigdzie wystawiony na sprzedaż jak na razie.

12500 zł

Wszelkie negocjacje pod numerem telefonu, który zainteresowanej osobie przekażę w wiadomości prywatnej.

Możliwa zamiana z dopłatami jednej bądź drugiej strony.

FZ1 Fazer (tak, tylko ta z owiewkami)

FZS 1000

Filmik z dźwiękiem wydechu:

https://www.youtube.com/watch?v=z2HXjJI0gwg

Sam zrobiłem tym motocyklem kilkanaście kilometrów i zdecydowanie mogę polecić. Zresztą gdyby zdecydował się ją sprzedać rok temu, to pewnie byłaby w moich rękach zamiast CBR. Byłem oglądać ok. 5 sztuk R6 razem z kumplem, przyrównując do jego moto to była katastrofa na rynku.

Więcej zdjęć:

http://imgur.com/a/tPQdr

Poznań

#motocykle
trueno2 - Może ktoś z Was szuka sprawdzonej R6? Mój bardzo dobry kumpel nosi się z za...

źródło: comment_SCWhN0EXcVlrh4dFzCSMoeGKJuo6wfIK.jpg

Pobierz
  • 21
@trueno2 skoro jechałeś, to jak odniesiesz pozycję na niej do RR?
Jejku, ale chciałbym takiego ściga mieć. Szkoda, że nie chce na Fz6 się zamienić XD
@enjoi: W R6 jest zdecydowanie bardziej prosta pozycja w stosunku do CBR. Jak mierzyliśmy to siodło, szerokość i długość ta sama, jednak kierownica w CBR jest chyba 7 cm niżej osadzona. Jak przesiadałem się z FZR na jego R6 to dla mnie był kosmos w pozycji - R6 mega sportowa. Jak przesiadałem się z CBR na R6 to czułem się leciutko wyprostowany.
@trueno2 o proszę, a wydaje mi się, że @Stitch mówił, że jest bardziej radykalna pod tym względem. Będę musiał się przymierzyć kiedyś. Choć RR jest dla mnie idealny pod względem wyglądu, R6 ma parę detali, które mniej mi pasują.

@Gosztyl kurcze, a u Ciebie odwrotna opinia XD
@Gosztyl: Miałeś napisać odwrotnie czy jak? Ja mam zupełnie inne odczucia.

@enjoi: Właściciel R6 potwierdza to co ja napisałem, że jeżdżąc moją CBR czuje się bardziej pochylony- ręce ma niżej. Nie jeździłem nią w dłuższe trasy, więc może to jest wrażenie na pierwszy rzut oka. Mi na CBR się bardzo dobrze jeździ po kilka godzin. Pomijając fakt, że dupa boli, ale to zupełnie inne para kaloszy.
@trueno2 kwestię bólu dupy można poprawić, co znamy już z doświadczeń Stitcha. Ale pozycja to ciekawe zagadnienie. A pamiętasz jak z ułożeniem nóg w porównaniu?
@trueno2 niby nikt, ale jakiś pogląd daje nawet z krótszymi nogami. Koniec końców i tak trzeba usiąść i się przejechać.
Chyba w przyszłym sezonie zmienię motur, bo nie wyczymie.

@syrena_elektro na co byś zmienił?
@enjoi o kuźwa, gość mógł na tym worek kartofli przewieźć!
Ja bardziej skłaniam się ku temu żeby Anka się jeździć nauczyla, na wiosnę kibel jej kupuje i niech się szkoli. Z ogonem w sporcie jest jeszcze problem że nie ma tych uchwytów do trzymania