Wpis z mikrobloga

via Android
  • 106
@shann ten model jest dość skuteczny lecz mało celny. Chociaż myślę, że w połączeniu z notem 7 mógłby spełnić swoje zadanie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@wodzu_91 2200mah. Mój nie śmierdział ale jak go wczoraj podłączałem to ta czerwona dioda zgasła po chwili, a godzinę później miałem latające, polnace ogniwo. Więc uważaj na to;)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@mynameis60 wysłałem mejla do producenta i do sklepu, chociaż nie jestem pewien czy chciałbym wymianę na nowy( ͡° ʖ̯ ͡°)

Zobaczę co odpisza. Najlepiej by było gdyby mi ktoś z nich wymienił podłogę w pokoju bo ucierpiała dość znacznie.
  • Odpowiedz
@pahha: Miałem lepsza sytuacje, rano budzi mnie jakiś syk, wstaje zdezorientowany a tam mój K&M Drive przywołuje demona na parapecie xD Oczywiście wszystko wokół zjarane, bateria tak napuchla ze wystrzeliła z klapka o ile pamietam. Najgorsze, spisz sobie słodko, wstajesz a tu k---a pokój sie powoli podpala xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@mugenDeath we. Ogniwo z tego power banku wystrzelilo jak rakieta, odbiło się od grzejnika i wylądowało przy moim łóżku. Dobrze, że obudziłem się chwilę wcześniej i to widziałem (latajaca, płonąca kula) dzięki czemu wiedziałem gdzie biegnąc i co gasić.
  • Odpowiedz