Wpis z mikrobloga

Pytanie do #rozowepaski. PO #!$%@? CHOWACIE WSZYSTKO PO SZUFLADACH??? Jak tylko zobaczycie, że coś lezy na wierzchu i nie jest kwiatkiem, ramką czy inna ozdobną serwetką to aż sie trzęsiecie, by znaleźć na to miejsce. Codziennie eksploracja domu w poszukiwaniu jakiegoś narzędzia, papieru do drukarki, długopisów, liquidu do e-fajka. Jeszcze, jakbym rozrzucał to po calym domu. Ale nieee. Leży to sobie na biurku, MOIM biurku (które jest ostatnim niezfeminizowanym miejscem w tym domu) i nikomu nie przeszkadza, ale i tak trzeba to schować. Dla zasady. W dodatku za każdym razem znajduję te rzeczy w innym miejscu. W kuchni to samo. Pół roku tu mieszkamy i do tej pory nie wiem która szuflada jest na sztućce, która na 'narzędzia kuchenne', w której szafce są garnki, a w ktorej patelnie. Bo #!$%@? trzeba robić reorganizacje co trzy dni. Prawdziwy festiwal sie zaczyna, gdy trzeba zlozyć jakąś szafkę czy inne guwno. Co chwile pytania 'Używasz tego jeszcze? Te śrubki to schowam, żeby nie poginęły, okej? A ten mlotek to ci jeszcze potrzebny, bo bym schowała? '. #!$%@? do dupy ci schowam, bo też tak sterczy na wierzchu. #!$%@?łem się. #logikarozowychpaskow
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Felonious_Gru: dobrze jak każda rzecz w domu ma swoje miejsce i wszyscy wiedzą gdzie jej zawsze szukać. Gorzej tak jak piszesz gdy co 3 dni wszystko jest reorganizowane. Takiego porządku odkładania rzeczy na miejsce też się warto nauczyć. Bo potem wszystko będzie leżało "na wierzchu" nawet gdy nie będzie potrzebne i używane.
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: tez tak robię. Czasami biedny nie zdarzy sobie kanapki zrobić do końca a ja już mu z powrotem pochowam polowe do lodówki. Masakra. Nie wiem skąd to się bierze, to instynktowne, sama się z siebie śmieje/denerwuje.
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: One domyślnie uważają cały dom za swoje terytorium - kiedy mówią nasze mają na myśli moje. Znaczą teren kurzołapnym badziewiem i pilnują ekspozycji. Chcesz mieć kawałek swojej ziemi musisz go z powrotem zdobyć.
  • Odpowiedz
Kobiety chowają wszystko do szafek bo mają za małe mózgi i nie ogarniają wielu przedmiotów na raz. Szufladki księgują wpisy o itemkach na twardym dysku a jak wiadomo kobiety mają zajebiste twarde dyski bo mogą Ci wypomnieć to że przypadkiem nasrałeś po pijaku na dywan 15 lat temu w środę o 17:15.
#takaprawda #napewnoniezarzutka
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: moja była potrafiła schować do szafki butelkę po winie które właśnie wypiliśmy jak się jej nie chciało iść wyrzucić do szkła, a nie chciała żeby leżało na wierzchu.
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: chyba stały nawyk kobiet( ͡° ͜ʖ ͡°)Ja mam spokój od kilku lat. Kiedyś mi posprzatała biurko, a swego czasu lubiła wyrzucać papiery z niego (jakieś moje bazgroły)Wmówiłem jej, że na tych bazgrołach były moje koncepcje dla projektanta i właśnie uwaliłem projekt za 9k bo nie damy rady w terminie.Uwierzyła, a ja miałem dużo nagród przez dobre 2 tygodnie( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz