Wpis z mikrobloga

@Fakie: lecąc po necie znalazłem :) www.apki.org można się javyscripta nauczyć C szarpa czy pythona wlansie :) (ale Java jest na poziomie podstawowym i zaw. :)) i w dodatku wszystko za free ;) a logujesz się przez githuba :)
@meohaw: ale tez dla osoby uczącej się trudne do zrozumienia i tak wgl mam pytanie co to jest process() i dlaczego po tym się daje : ? Wcześniej nie było nawet takich przykładów ...
@Lordon: to zależy od funkcji, jeżeli funkcja przyjmuje jakieś parametry, to wstawia się je właśnie tam, jeżeli nie przyjmuje żadnych to się zostawia puste tak jak w przykładzie, niemniej na bank w późniejszej jakiejś lekcji sam będziesz pisał funkcje, także zobaczysz.
@meohaw: ok dzięki ci bardzo naprawdę :) mam książkę tez python dla każdego ale coś czuje ze z nią się tak szybko nie nauczę albo nie będę miał ochoty się zabrać :/
@Lordon: Przykłady na ifa ze zbędnymi nawiasami, to raczej nie jest pisane przez kogoś kto szanuje pytona i pep8. Samo sformułowanie zadania jakieś takie mało po polsku. Weź lepiej tą książkę poczytaj (i porób własny kod), w razie pytań zawsze możesz liczyć na pomoc.